Bolesti chrbtice

ihlana

na krcnu chrbticu som skusala uz aj vselijake rozne cvicenia, mam pocit, ze je to o nieco lepsie, ale aj tak si myslim, ze to uplne nestaci, bojim sa, ze sa to opat vrati do takeho stadia, kedy to bolo neznesitelne uplne najviac.

radoslavka

Dexter2016 pravdaze to velakrat moze byt kvoli tomu, ale ked to mala moja mamina aj po vymene matracov. Fakt ze kvalitne kupili a aj tak sa bolesti chrbtice nezbavila. Rozne priciny to moze mat, ale tazko prist velakrat na to, co ich vlastne zapricinuje.

grilda05

Dexter2016 tak vo vseobecnosti si myslim, ze fyzioterapeut je ozaj az taka ta posledna moznost. Taki lepsi nie su zrovna najlacnejsi a kazdy na to jednoducho nema. Treba si vediet pomoct inak, ked sa da.

Dexter2016

To je ťažko takto. Ideálne sa poradiť s nejakým fyzioterapeutom. Vieme, prečo tie bolesti máš? Čo je ich pôvodom?
Bude to možno znieť obyčajne a možno to tu už niekto písal, ale nemôže to byť napríklad zlým spánkom? Nevhodným matracom?
Naozaj, kvalitný matrac dokáže zázraky. Pre bolestivý chrbát a špeciálne, ak ide o nejaké problémy s chrbtovým aparátom, tak kvalitný opora počas spánku môže byť na nezaplatenia.

Elizabet22

Grilda05 tak v tomto s tebou naprosto suhlasim, su ludia, ktori nevidia vysledky za par dni, tak to proste vzdaju :D Viem o com hovorim, mam takeho jedneho doma :D Potom sa vyhovaraju na to, ze je to len marketingovy tah a veci podobne. Ziadny problem nevies odstranit okamzite. Ale to proste nevysvetlis.

grilda05

Machiia, vies ale niektori to tak vnimaju, maju mylnu predstavu o tom, ked dlhe roky trpia pre nejaky problem, potom chcu nieco zmenit behom tyzdna, to je proste nerealne. Ked sa uz clovek rozhodne to zmenit, tak super, velka pochvala, ale treba aj vydrzat a vytrvat. Na to uz castokrat vela ludi trpezlivost nema, a to je velka chyba.

machiia

radoslavka tak clovek sa snazi zakazdym nejako si pomoct, ved s bolestami sa neda ani pracovat ani spat, ja uz som pocula dokonca o takych pripadoch, kedy kvoli tomu zacali aj psychicke problemy, to proste nie je sranda.

radoslavka

No je to rozhodne tak, ak sa da nieco spravit preto, aby clovek netrpel takymito neduhmi, tak treba ist do toho. Tiez som uz vyskusala kadeco, no a ked vidim realne vysledky aj u svojich blizkych, tak nevaham.

Aurina

Mimiaa ideálne je užívať ho aspoň po dobu 3 mesiacov, až potom sú viditeľné výsledky. Ale myslím si, že to za to stojí, lebo fakt si neviem predstaviť nikoho, kto by chcel žiť s neustálymi bolesťami hlavy či chrbtice. Je jedno, čo bolí, aj keď je to "len" hlava. Jednoducho je to stav, ktorý znepríjemňuje celkové fungovanie.

Elizabet22

Radoslavka neustala unava vie takisto s clovekom narobit galibu a potrapit ho. Ked clovek nema energiu na nic, tak sa tazko moze venovat sebe, rodine nehovoriac.