Bolesti chrbtice

zdencha598

tiez si myslim, ze to netreba riesit hned drasticky a okamzite alarmovat doktorov:) tiez ho beriem a vlastne odvtedy nejak ani nepocitujem potrebu brat lieky od bolesti, takze nieco na nom bude:)

Van-ness

No jednoznacne treba vyskusat, na kazdeho zabera nieco ine, ale takato kombinacia uz pomohla viacerym. Len to treba brat dokladne a vsetko bude dobre, myslim, ze sa da docielit zelany efekt:) Ked mas takyto problem, ktory uzko suvisi s nervami (bolest hlavy, chrbtice) tak je velka sanca, ze si pomozes takymito doplnkami. Niekedy staci malo.

marinka548

spominali tu Revitanerv Strong, vyskusala by som najprv to a skombinovala by som ho s nejakymi ucinnymi cviceniami, tie vedia vo vacsine pripadov pomoct.

kajomija

stanka292 a ako inak to vies riesit ak nie tabletkou od bolesti? cvicis nejake cviky alebo co tebe osobne zabera na bolest chrbtice?

stanka292

tiez si myslim a navyse to ani peceni velmi nepomaha:) takze uz si takisto dvakrat premyslim, ci automaticky siahnut po tabletke alebo zvazim, ci to neviem vyriesit aj inak.

Van-ness

zakazdym mas iny sposob:) jasne, ze nie je dobre zakazdym, ked ta nieco boli siahnut po tabletke proti bolesti, telo si moze na to navyknut a potom uz bude proste voci analgetikam imunne.

marinka548

tak jasne, ze su ludia, ktori beru dopovanie sa tabletkami ako sport :D ja k nim teda nepatrim, zakazdym hladam proste inu alternativu, pokial sa da a verim, ze toto je takisto jeden z tych pripadov, kedy je mozne riesit veci inak ako analgetikami.

stanka292

Van-ness uplne s tebou suhlasim, ludia do seba pchaju kadeco a zbytocne, lebo si myslia, ze je to ucinne, pritom staci velakrat len doplnit urcite druhy vitaminov, ktore mu chybaju.

Van-ness

No od bolesti zubov asi nezaberie, ale kedze vplyva dobre na nervy vseobecne, tak v prvom rada hlava, chrbtica. Za vyskusanie nic nedas, nakolko je to ozaj taky vyzivovy doplnok, ktory ti nemoze nijakym sposobom uskodit. Vitaminy tiez clovek bezne uziva:)