Bolesti chrbtice

zuzanhitka

ale tak citala som, ze toto zase nezvykne postihnut vela ludi, proste kazdy to nemusi vyslovene mat. karpalny tunel nemoze byt aj vrodeny?alebo teda dedicny? ci to si mylim s niecim inym? niektori to volaju, ze choroba z povolania, ale teda vobec netusim, ze preco.

zabkiara

no niekomu to vie pomoct, niekomu nie, velakrat vsak za to pytaju take peniaze, ze dovidenia. ale najma teda v lekarni, co som si vsimla, co tam maju takto vystavene.

olivara

Mamine to cvicenie vobec nepomaha napriklad. Aj taky ten spevnovac na ruku si kupila, ale bola to len zbytocna investicia zase raz.

ramicha

A ako sa to lieci? Na to treba aj nejak cvicit s tymi zapastiami, ze? Nie je to praveze este viacej bolestive na tie ruky? Ja si napriklad neviem predstavit, ze mam pracu napriklad niekde v administrative, robim vela s pocitacom a toto sa mi udeje. Co potom ten clovek robi? Ako s tymi bolestami dennodenne bojuje?

zimka

karpálny tunel nemá s chrbticou asi nič, ak sa nemýlim. to je skôr o takej tej každodennej nemennej polohe rúk.

Sammy

Tak bolesti chrbtice ti same od seba proste neprejdu. Ci sa bavime o tom karpalnom tuneli? Tomu tiez asi treba trosicku dopomoct, aby to prestalo boliet, no nie?

smoula

Ano, tak to bohuzial je, len ked maju proste istotu. Ale to bez vysetrenia sa podla mna ani neda, takze tomu teda nerozumiem :D Tiez som nebola nikde, ale upravilo sa mi to postupom casu.

novierka

Moze byt, malokedy ta doktor posle automaticky niekam, len preto, ze mas na nieco podozrenie. Ale podla mna je to chyba, lebo niekedy sa moze stat, ze sa tymto nieco zanedba a problem je potom este vaznejsi.

berca

naznacil, ze je to jedna z moznosti, ale na ziadnom vysetreni som nebola, odporucit mi uzivat toto. aj som si myslela, ze ma niekam posle alebo co, ale nic.