Panna v 18 - poznate to tiez, alebo som sama?

Príspevok v téme: Panna v 18 - poznate to tiez, alebo som sama?
valentinka

ahojte. mam uz 18, ale stale som panna. este som od chalana nedostala ani pusu... mala som par, nazvyme to rande, ale s tymi chalanmi sme sa ani za ruku nedrzali, bola som s nimi aj v kine, v bare, ale nic. jeden mi chcel dat pusu ale potom mi napisal ze sa bal, ze akoby som reagovala. pripadam si cudna. ako nevyzeram zle, ale akosi sa mi nedari najst chalana. ja viem, ze to ani nei je problem a na svete su ovela horsie veci, ale ja chcem vediet ci je este niekto taky kto sa v 18tich ani nebozkaval... alebo som sama? a cudna... dakujem a dufam ze mi niekto aspon seriozne napise nazor alebo podobnu skusenost...

samanta

ja som bola panna do mojich 19 tich rokov , dokonca poznam dievca ktora bola panna do 22 rokov co uz aj mne sa zdalo nejak dlho to je kazdeho osobna vec takze pohoda relax

utopia

všetko je v poriadku,mala som kamošky ktoré boli aj v 20tke panny a dokonca jedna má 25 a ešte stale je panna. Nemožeš sa hanbiť za niečo čo si neurobila.

ninja

neboj ja mam 17 v novembri 18 a tiez som sa s nikym este nebozkavala..a to ze som panna ma uz vobec netrapi...raz najdeme tych pravych :)

ludmila

som sa kopla,,,myslia ze uz nie som panna
uzivam si zivot,ale odtial potial a nech sa do mna nikto nestara to je moja osobna vec,,a ver tomu ze ked sa chalan dozvie ze si panna tak si ta bude viac vazit,,ale zasa musis najst toho spravneho

ludmila

takze zena,,,ja mam 17 podla inych som riadne pekna,,-krasna :D a v bare sa dohovarau kto ma uz konecne pret...ne
mozno sa smejes ale je to tak,,kazdy si mysli ,ze ja som este panna ale ale ale JA SI TO STRAAAAZIM
takze ja asi tolko
a nesmej sa

mandy21

a okrem toho, neurob taku chybu ako ja - rychlo, rychlo aby to uz bolo, som sa v 19,50 vyspala s jednym chalanom, ktory nebol ani pekny ani mudry a ani zalubena som nebola. uplna krava. keby som pockala 1 rok, mohla som to prvykrat urobit s nadhernym chalanom, ktoreho mi cele mesto zavidelo. ale co uz, cas sa neda vratit spat, takto bol len 2.

mandy21

valentinka, vobec sa netrap. aspon nemas HPV a ine pliagy ako mnohe 15tky. niektore kvetinky sice dozrievaju skor, ale tym skor uvednu

predsa ja

moja zlata, ani nevies co mas. nie ako ja sprosta, co som sa vyspala s chalanom v 19-tich, nebol to moj priatel, len taky kamarat a bol v tu chvilu ku mne taky hnusny,bolo to akoby som sa dala znasilnit.lenze ja som bola donho strasne zamilovana, on nie. naproti tomu, moja sestra bude mat 26 a este nikoho nikdy nemala a ani s nikym nespala, takze nesi sama.drz sa :))

bosorkakatka

Nemysli si o sebe, že si čudná. Ja som mala 19 rokov keď som prišla o panenstvo a mám kamošku, ktorá má 23 a je stále panna. Nie je to nič hrozné. Veď sa neni kam ponáhľať.