Panna v 18 - poznate to tiez, alebo som sama?

Príspevok v téme: Panna v 18 - poznate to tiez, alebo som sama?
valentinka

ahojte. mam uz 18, ale stale som panna. este som od chalana nedostala ani pusu... mala som par, nazvyme to rande, ale s tymi chalanmi sme sa ani za ruku nedrzali, bola som s nimi aj v kine, v bare, ale nic. jeden mi chcel dat pusu ale potom mi napisal ze sa bal, ze akoby som reagovala. pripadam si cudna. ako nevyzeram zle, ale akosi sa mi nedari najst chalana. ja viem, ze to ani nei je problem a na svete su ovela horsie veci, ale ja chcem vediet ci je este niekto taky kto sa v 18tich ani nebozkaval... alebo som sama? a cudna... dakujem a dufam ze mi niekto aspon seriozne napise nazor alebo podobnu skusenost...

a

Skoro vsetci kamarati z mojho okolia maju okolo 24 a su panici. Takisto vacsina bab co poznam maju nad 18 a su panny. Nehovoriac o mnozstve spoluziacok z vysky v mojom veku (24), ktore ani chalana nemali. Podla mna ma kazdy skreslene info podla toho, v akej je spolocnosti. Priemer je niekde uprostred. Diskoteky a chaty nie je dobra vzorka... nepoznam totiz nikoho kto chodi na diskoteky a na pokec.

hefa

Valentinka netrap sa,skor naopak,bud hrda na seba:).Uvidis,ked stretnes toho praveho s velkym P,tak to aj on oceni.Ono ta to pocka a o to to bude pre teba krajsie,aspon moja vlastna skusenost je taka.Do svojich 22 rokoch som bola pre svoje testosteronove okolie vraj nepristupna,xixi sa ma chalani bali,som vzdy vravela:),ale nie vazne,len ti tym chcem napisat a potesit ta,aby si sa netrapila zbytocne.Ja cakala na svojoho milacika s prvym bozkom aj prvym milovanim do 22-och a nelutujem,to cakanie stoji za to vsetko krasne,co ta caka s tou tvojou osobkou,ktora si ta najde,ked budes najmenej cakat.Takze usmev a vela stasticka papa:)

janka

Valentinka
Vôbec si nemusíš pripadať divná, je to veľmi pekné, milé. Mám dokonca dve kamarátky ktoré maju viac ako 20 rokov a sú tiež nedotknuté, ja som taká nebola, ja už v 16 D: teraz mám 24, na vtedajšiu dobu to bolo veľmi skoro, vlastne aj teraz to je skoro. Ale ja s tým, ktorému som sa odovzdala, za toho som sa aj vydala. Takže aspoň to ma teší že to bol a aj je môj jediný. Usmievam sa nad tým, že existujú aj také dievčatá ako si ty. V dnešnej dobe je to veľmi vzácne a o to krajšie, držím palce aby si našla toho pravého. :D pa

sunnyday

ja som sa tiez bozkavala az v 21, a vtedy aj prve milovanie. vobec ma to netrapilo pretoze som chcela pockat na toho praveho. to ze niekotri nepoznate nikoho z okolia este neznamena ze nikto taky neexistuje! len o tom malokto hovori..ja som tomu rada napriklad, a keby nespoznam terajsieho priatela, tak som panna este dalsich par rokov, pretoze by som nemala zaujem o hocijakeho paka.

melissa

neviem co sa trapite takymi hlupostami...ja som mala sex az ked som mala 20 rokov a vobec som sa netrapila ze je to neskoro.
Dovtedy som sa na to vobec necitila a nechcela som to, i ked som pekna a chalani ma vkuse otravovali.
Mozno to bude tym ze ake kamaratky, spoluziacky mas..totiz viem si predstavit ze sa citis hlupo ked si v spolocnosti dievcat, ktore stratili panenstvo v 15 rokoch a odvtedy mali plno chalanov. To ale podla mna neni normalne, sama nechapem kde sa vsetky tie dievcata oblecene ako stetky na diskotekach pobrali.To ide asi dobou.
Poznam inak par dievcat i chalanov,ktori su panici a maju 25 rokov..

uprimny

Hm. Myslim, ze je to mensia tragedia. Ziadnu pannu v 18 nepoznam. Mala by si to dohnat a neustale sustit a to takmer s kazdym koho stretnes.

zuziacik24

netrapte sa nikto ..baby co ste este panny. Verte v pravu lasku a vazte si to co mate. Ja som prvu pusu dostala v 22..a o panenstvo som prisla ked som mala takmer 24..s muzom, ktory si to vazil a bolo to velmi pekne. Tiez som sa s nim milovala preto, lebo uz vtedy som vedela a aj on vedel, ze som jeho konecna stanica a chceme spolu prezit zivot a vziat sa. A to si neviete predstavit ako som sa aj ja trapila tym ze ma tak dlho nikto nemiluje a nikoho nemam. A to som bola velmi pekna baba...len akosi som brala veci vaznejsie nez moje kamosky a cakala na pravu lasku...

valentinka

ahojte vsetci! ani som nevedela ze tu tato tema este je. myslela som ze ju admin zrusil. co mate nove? ja sa dost nudim a tak po dlhom case som opat zavitala na tuto stranku...