Panna v 18 - poznate to tiez, alebo som sama?

Príspevok v téme: Panna v 18 - poznate to tiez, alebo som sama?
valentinka

ahojte. mam uz 18, ale stale som panna. este som od chalana nedostala ani pusu... mala som par, nazvyme to rande, ale s tymi chalanmi sme sa ani za ruku nedrzali, bola som s nimi aj v kine, v bare, ale nic. jeden mi chcel dat pusu ale potom mi napisal ze sa bal, ze akoby som reagovala. pripadam si cudna. ako nevyzeram zle, ale akosi sa mi nedari najst chalana. ja viem, ze to ani nei je problem a na svete su ovela horsie veci, ale ja chcem vediet ci je este niekto taky kto sa v 18tich ani nebozkaval... alebo som sama? a cudna... dakujem a dufam ze mi niekto aspon seriozne napise nazor alebo podobnu skusenost...

spagheta

valentinka,ja mam 21 a som jedina panna v mojom okoli!nehovoriac o tom že 21 ročnú pannu asi ani nepoznám...takže som na tom horšie,hm?už to totiž pekne začína lieť na mozog:(...prvý krát som sa bozkávala v 18-takže možno sa to aj tebe tento rok podarí:)ako baba som pekná,chaani majú záujem,ale ja akosi nemám šťastie na takých ktorých chcem ja-tí sú vždy zázračne zadaní alebo niečo na ten systém:( fuck off valentín!nemám ani jednu nezadanú kamošku čo by ma rozptýlila!budem si plakať sama do vankúša s kocúrom:(

didi

ja mam 19 a tiez som panna a tiez som sa tak ozajstne nebozkavala. Niekto stretne toho praveho v 16, niekto v 25..podla mna na tom nie je nic divne..ale uz by som veru rada nejaky vztah mala :)predsalen hormony sa buria :)

lia24

Nic si z toho nerob, ja som sa 1krat milovala skoro v 22rokoch a nic nelutujem, nic som nezmeskala.Bolo a stale je tokrasne s priatelom i teraz, o par dni mam 25.Neponahlajte sa dievcata.

bora

hej viem uplne poznam...a este ten skvely pocit pred valentinom...neznasam ten ,,sviatok"....no ja len, ze nie si sama:)...tiez by som chcela vediet, ake to je s niekym chodit...tak normalne..zeby ma mal rad a tak...lahko sa hovori, ze mame cas tym, ktori si to uz plne uzivaju...

trtalka

Bud hrda na to aka si.Ja ti zavidim.Vyspala som sa s chalanom v 16 milovala som ho hoci sme spolu doteraz mam 22 ale aj tak to vo mne rype preco tak skoro..hoc mam to stastie ze sme stale spolu:)To je uz asi iny pripad

cat

ja som tiez mala prvy sex tusim v 18-19r a to som si predtym robila iluzie, ake to bude romanticke..a hovno makove..:) potom som presla roznymi - ako to nazvat...ani nie vztahmi, skor postelami (nic v zlom, ale malokto si to dnes prizna..)az som zakotvila v prvom normalnom vztahu, kde by som rada zotrvala. a verte, ze teraz velmi lutujem tie roky po 18-ke, kde som prisla o iluzie o vsetkych chlapoch.. teraz si ich robim uz len o jednom a basta :)

macka0708

Moj prvy sex 19 dovtedy vobec nic a je to super neponahlaj sa nic nezmeskas, teraz mam 30 a az teraz si sex zacinam poriadne uzivat :-)

kasanova

Ked si na rande tak daj pusu prva a ver tomu ze sa chlapec nebude branit,ked ste isli nato rande obidvaja dobrovolne a pri puse to vobec nemusi skoncit...ale so sexom sa aj tak netreba ponahlat,si ho etse uzjes kopec :)