Panna v 18 - poznate to tiez, alebo som sama?

Príspevok v téme: Panna v 18 - poznate to tiez, alebo som sama?
valentinka

ahojte. mam uz 18, ale stale som panna. este som od chalana nedostala ani pusu... mala som par, nazvyme to rande, ale s tymi chalanmi sme sa ani za ruku nedrzali, bola som s nimi aj v kine, v bare, ale nic. jeden mi chcel dat pusu ale potom mi napisal ze sa bal, ze akoby som reagovala. pripadam si cudna. ako nevyzeram zle, ale akosi sa mi nedari najst chalana. ja viem, ze to ani nei je problem a na svete su ovela horsie veci, ale ja chcem vediet ci je este niekto taky kto sa v 18tich ani nebozkaval... alebo som sama? a cudna... dakujem a dufam ze mi niekto aspon seriozne napise nazor alebo podobnu skusenost...

sara19

no baby ja som sa tu nasla:) mam 19 a tiez som sa este nebozkavala a som panna:P jasnacka ze mi to vadi ale tak co mam robit?u mna je to preto lebo na disky nechodim pretoze ak aj raz za uhorsky rok na nejaku ídem tak je tam strasna tlacenica a vsetci totalne namol a na to ja teda nie som:) a najmä mam strasne nizke sebavedomie.ja sa bojim oslovit chalana co sa mi paci.to ako je nemozne sa k nemu co i len priblizit.a nedokazem to nejako prekonat. no a co sa tyka valentina....hm....tak jasne ze mi to trosku vadi ale nie ze by som ho nenavidela pretoze ja ho skoro ani neregistrujem len mi pride luto ked cela triedy riesi tento den uz mesiac dopredu a ja nic

valentinka

majka, tak to ma mrzi. no ja idem na vysku od septembra, teda ak ma vezmu :) teraz nemam vela casu chodit von, ale tak aspon raz do tyzdna sa snazim ist posediet s kamoskami, pripadne kino, ale nedari sa najst nikoho. net uz moc skusat nechcem, lebo sa aj trochu hanbim, ked vsade pocuvam - to je pre tych co si nikoho nevedia najst. ale asi to necham do maturity tak a spolahnem sa na tu vysku :) ja zrejme len potrebujem vediet, ze nie som jedina co ma takyto problem. inak, uvazovali ste uz nad tym, ze ked si uz konecne niekoho najdete, ci mu poviete - tak toto bola moja rva ozajstna pusa? alebo nepoviete nic a budete dufat ze nepride nato ze ste sa nikdy anilen nebozkavali?

majka_

to je presne moj pripad. hoci ja uz mam o 2 mesiace 20 rokov. tak ako aj vy dve, aj ja som mala len take kratucke zoznamky cez internet a jeden chalan sa ma v 9. rocniku na ZS opytal, ci s nim nechcem chodit a po tyzdni mi zakrical na chodbe, ze uz so mnou chodit nechce, lebo si nasiel inu... divne... :o). ja som sa v zivote nebozkavala, panna som takisto. tuzim si zalozit rodinku, mat milujuceho manzela a zlate deti :o).
na diskoteky nechodim, pretoze ma to abslutne nebavi. ja celkom rada tancujem, ale len spolocenske tance a na ples chodim tak max. 1x-2x za rok. pritom nesedim doma medzi 4 murmi, ale chodim aj von, na VS a tak... inak vela parov som pocula ze vznika prave na VS alebo v 1. zamestnani. tak uvidime :o). zatial nemam nikoho.
a inak... Valentina nenavidim, lebo prave v ten den som sa s priatelom (taky vacsi bol priatel nez ti ostatni kamarati) rozisli. a neozval sa... takze nenavidim tento sviatok...

valentinka

ja sa toho tiez bojim. alebo viem ze raz si mozno aj nejakeho najdem, len mam strach ze to bude az po nejakom dlhom case a z tej zaslepenosti sa na neho budem pozerat cez ruzove okkuliare a stane sa zo mna naivka.

mirka283

presne to je aj môj problém. ja tiež vôbec nechodím na diskotéky, mňa to ani nebaví a aj keby som tam išla tak tam nájdem len takých chalanov, buď budú piť, alebo neviem čo ešte, určite by som tam nenašla chalana pre mňa. ale neviem kde potom mám hľadať takých chalanov ako ja.. je to strašne ťažké. bojím sa že ja asi takého ani nenájdem.

valentinka

ja si uvedomujem, ze scasti je to aj moja vina, lebo nechodim na disky a tak, lenze nevidim zymsel toho ist tam, ked ma to nebavi a skor obtazuje. bavia ma ine veci a rada by som mala priatela s podobnymi zalubami - napr. chodenie do kina, divadla, dlhe prechdzky, rozhovory o umeni, ale taky sa starsne tazko hladaju. na intrernete som tiez tak par nasla, ale ako som napisala, skoncilo to po par stretnutiach a to sme sa ani za ruky nedrzali. a pritom nam bolo fajn a aj sme si si rozumeli

mirka283

presne, ja tiež neznášam toho valentína. je to také blbé že nikoho nemám, tak by som chcela spoznať čo je to láska, mať niekoho. určite aj v našej triede budú rozoberať že kto čo komu kúpil na valentína.. tak ja zase budem len ticho.

valentinka

a este ide aj ten blby valentin. cloveku to je jedno, ale pride do triedy, tam plno ludi bude rozoberat co kupilo svojej drahej polovicke a pride aj otazka na mna ci s niekym moemntalne chodim a zasa od hanby budem klamat ze ano. cez rok som mala pocit ze mi je to jedno, ale v oslednom case si uvedomuejm ze nie jje. aj ja chcem normalny pekny vztah, kedy sa vecer k niekomu pritulim a rano sa pri nom zobudim :((

mirka283

neboj nie si sama. ja mám 18 zatiaľ som mala len jediného chalana, aj to som ho spoznala len cez internet. a už sme sa rozišli. tiež si vôbec neviem nájsť chalana. pochybujem že vôbec nejakého budem mať..