Panna v 18 - poznate to tiez, alebo som sama?

Príspevok v téme: Panna v 18 - poznate to tiez, alebo som sama?
valentinka

ahojte. mam uz 18, ale stale som panna. este som od chalana nedostala ani pusu... mala som par, nazvyme to rande, ale s tymi chalanmi sme sa ani za ruku nedrzali, bola som s nimi aj v kine, v bare, ale nic. jeden mi chcel dat pusu ale potom mi napisal ze sa bal, ze akoby som reagovala. pripadam si cudna. ako nevyzeram zle, ale akosi sa mi nedari najst chalana. ja viem, ze to ani nei je problem a na svete su ovela horsie veci, ale ja chcem vediet ci je este niekto taky kto sa v 18tich ani nebozkaval... alebo som sama? a cudna... dakujem a dufam ze mi niekto aspon seriozne napise nazor alebo podobnu skusenost...

spagheta

mirka86...diiikes za pozdrav:) takze sme uuuuplne normalne,len si skratka vyberame...no a co!si myslim ze stejne je dobre ze sme sa nevychrapali s prvym co prisiel pod ruku! len mna skor mrzi to-ze som este nestrela toho praveho:(

mirka86

Draha Valentinka,
mam 21 rokov, stale som panna a prvy bozk som dostala ked som mala 19. Takze sa vobec neobavaj, je to uplne normalne.
A pozdravujem aj Spaghetu:)))

hafa

Valentinka a inak svoj prvy bosk som dostala pred pol rokom,teda v 22 a aj ked do vtedy som bola povazovana z namylsenu a netykavku,ja som cakala len na toho svojho milacika,krory sa objavil,ked som to najmenej cakala,xixi :)-vidis,ze nie si sama,vela stasticka

hafa

Valentinka,cen si to,co mas a cit sa pre to nie menejcenna,ale vynimocna a pockaj si na toho svojho vyvoleneho,ktoremu bude zalezat na tebe a s ktorym tu krasnu chvilu,akym prve milovanie je,budes chciet venovat.Ja som svojmu milacikovi dala vsetko,co som mohla pred 2 tyzdnami a to mi do 23 rokov chybaju len 3 mesiace-to caka nie na neho stalo za to a viem,ze toto svoje rozhodnutie nikdy neolotujem,lebo to bolo z lasky.Oplati sa cakat na toho praveho a tu pravu chvilu:)

sedma007

ja som si v 17 tiez myslela ze som posledna panna na svete podla tych reci co viedli baby v triede, a potom som zistila ze to boli len kecy a ja som bola jedna z prvych / nastastie s tym pravym/ a tiez som nechodila na disky