Panna v 18 - poznate to tiez, alebo som sama?

Príspevok v téme: Panna v 18 - poznate to tiez, alebo som sama?
valentinka

ahojte. mam uz 18, ale stale som panna. este som od chalana nedostala ani pusu... mala som par, nazvyme to rande, ale s tymi chalanmi sme sa ani za ruku nedrzali, bola som s nimi aj v kine, v bare, ale nic. jeden mi chcel dat pusu ale potom mi napisal ze sa bal, ze akoby som reagovala. pripadam si cudna. ako nevyzeram zle, ale akosi sa mi nedari najst chalana. ja viem, ze to ani nei je problem a na svete su ovela horsie veci, ale ja chcem vediet ci je este niekto taky kto sa v 18tich ani nebozkaval... alebo som sama? a cudna... dakujem a dufam ze mi niekto aspon seriozne napise nazor alebo podobnu skusenost...

fgf

toto som nikdy nechapal, preco ked si niekto dlho nikoho nemoze najst, tak ostatni uz hned z toho vyvodzuju, ze ten dotycny je homo

shayen

Som sa minule bavila s "kamaratom" o tom, a som mu povedala ze som panna a on ze ,,cooo? ty si v 18 rokoch panna? :DD " ja som mu na to povedala ano zavidis? :D no a potom mi povedal toto " mojko ty si na chlapcov vsak? povedz ze hej :D" akoze toto ma dorazilo,to ked som este s nikym nespala tak som lezba ci co? alebo nenormalna? Ja si len nepustim kohokolvek k telu :) a mne aj trocha vadi ze som este panna a mam 18 ale ale najviac mi vadia tie reci ,ze sa zomna smeju ze som sa s nikym nevyspala :( Chalana som mala,asi dvoch,ale vobec mi to nepripadalo zeby sme spolu chodili,pusu som tiez uz dostala,ale francuzaka nie :/ niekedy sa za to aj hambim ,ale ked ja neviem mat chalana.napr Chcem niekoho velmi,chcem snim byt stale a tak,,ale ked zacne on mna chciet tak ma to nejako odradi a vzdy mu poviem nieco aby sme sa uz radsej nestretavali :/ neviem preco to robim :( asi sa bojim vztahu

ach

boze,ja mam 17 a pol ale keby som mala prist o pannenstvo v 30 tak to by som sa hambila,mam to nejako zakodovane v sebe,na slovensku su podla mna dost divny tipci:(

gliter

ked si budes namyslat ze vies ze nikoho nestretnes tak ho fakt nestretnes..boze ale mam pocit ze si jak moj klon..ja som tiez uplny pesimista, ale svet na tomto nestoji!nikdy nevies o koho kedy zakopnes :) vacsinou to prichadza ked to najmenej cakas a to ze si na vyske neznamena ze si musis najst frajera! toho praveho mozes najst aj v 50 rokoch :)aj ja som si v 16 hovorila "v 17 uz si urcte niekoho najdem".teraz mam 20 a stale som sama a viem ze ten cas ide rychlo ale no a co? obcas mi je trapne ked idem s mojimi kamaratkami von a vtsetky donesu frajerov a ten jedne co je z nich najstarsi (ma 29 a mohol by mat uz rozum) na mna stale naraza ze aka som zufalka..ja mam skor pocit ze jediny ktory je zufalec je on, inak by to asi nepotreboval riesit.
tak uz sa netrap a usmievaj sa, lebo ked sa nebudes usmievat tak ani na teba sa nikto neusmeje :)a to je svata pravda!

valentika

myslim ze som sa zle vyjadrila, nejde mi len o sex... skor by som chcela aj ja konecne vediet aky je to pocit, ked ta niekto pocka pri tom sprostom vlaku kd ides zo skoly, alebo ked sa v nedelu poobede s niekym prejdes... proste mi chyba ten pocit ze ma ma niekto rad inak ako kamaratku... suhlasim s tym co pisala "pre valentiku", ved ani ja sa netuzim vydat a mat veci, to je to o com som presvedcena, viem ze som si vybrala povolanie, ktore ma bude stat vela casu a vzdelavania cely zivot, aj z tohto dovodu ze sa budem venovat kariere nechcem zasa rodinu, ale proste by som v tom svojom zivote chcela niekoho kto so mnou raz za cas na tu dovolenku pojde, alebo na tie nakupy do blavy... o to mi skor ide... nebyt sama ale mat takeho priatela... a najhorsie je ze viem ze ho nikdy nestretnem... a sice si uvedomujem ze to nie je hanba, ale skus si priznat ze ta urcite casto vecer pred spanim zaboli, ze si sama, kolko uz mas rokov a nikdy si nezazila ten pocit ake to je ked aj teba ma niekto rad...

a o tych 16 rokov sa vidim tam kde si ty dnes... mozno sa na to vsetko nebudem pozerat az tak strasne optimisticky ako ty, pretoze az taky optimista nie som :) ale desim sa chvile ked sa mi vydaju aj tie posledne kamosky co mam a po tom sa zo strachu pred tymi hroznymi recami uz nebudem mat ani s kym porozpravat a ostanem uz naozaj absolutne sama... a s recami ze som mlada na mna nechodte, sama vidim ako neskutocne rychlo bezi cas, ako doslova starnem a vsetko sa toci len a len okolo skoly, brigad a toho aby som aspon teraz v lete na tyzdne na tu dovolenku aj ked sama alebo s kamoskami ist mohla....

mircoMY33

vies v dnesnej dobe si dievcata amislaju ze musia mat sex velmi skoro preto ze chcu testovat chalanou ako dlho vidrzia a ako akeho dlheho ho maju a nakoniec skoncia s takym co ho ma tak maleho ako malicek na nohe a vydrzi 10 sekund a hotovo

mircoMY33

snad sa za to nehanbis?? ja som mal kamaratku bola panna v 30 rokoch a teraz ma peknu zdravu dceru a snad nieco zmeskala

pre valentínku

ahoj! ja som panna neni ale mám 36 rokov a nie som vydatá. Ale ako píšeš, najhoršie sú tie reči. U mňa napríklad: a ty čo. nemáš ešte nikoho, kedy bude svatba? Alebo na stretávke, pomaly sa už budú rozprávať a vnúčatách a do mňa stále: a ty ešte si stále slobodná, a na dieťa máš najvyšší čas. Ako keby to bolo zo zákona dané, že sa treba vydať a mať deti. Tak na stretávky nechodím a na rodinné stretnutia v najnevyhnutelnejšom prípade. A hlavne nejdem tam, kde sú staré babky, ktoré furt podpichujú. A pritom ani nevedia, že ako mi tým ubližujú. že by som tiež chcela mať milujúceho manžela, krásne deti. Ale nebolo mi to dopriate, tak čo sa mám zabiť. Cítim sa osamelá ale čo narobím. A ešte ma dosť vie rozčúliť, ak vidím napríklad susedovu 13 ročnú dcéru a jej spolužiačky ako sa pred chodom bozkávajú a div že nesexujú na shodoch. Vieš si to predstaviť 13 ročné ??!!
-
Ale ty si ešte mladá! Mať tvoje roky !
Uvidíš, raz stretneš niekoho, pri kom sa ti rozbúcha srdiečko. A ak nie, nič sa nedeje. Budeš si žiť život nezávislej, mladej ženy. Kúpiš si vlastný byt, budeš mať prácu, budeš cestovať, starať sa o seba, pestovať sa...
A nebudeš mať na krku muža, na ktorého budeš musieť prať, variť upratovať a starať sa o urevané decká. Ja to vidím na mojich rovesníčkach, sú zanedbané, nestarajú sa o seba, strhané, večnš plačú, že nemajú peniaze, že nič nestíhajú ... A ja som v pohode, doma mám ako si spravím, nikto mi nerozhádže, prídem z práce a môžem relaxovať... chodím na dovolenky, cez víkend sadnem do auta a idem kam chcem. Na plaváreň, do Bratislavy sa túlať po meste a obchodoch. Nikto mi nič nezakazuje, kúpim si čo chcem a robím si čo chcem. Som sama a je normálne, že je mi občas smutno. Ale ak som toho pravého nestretla, život pre mňa nekončí.

efkas

valentinka, nech ti nie je nic luto!!! Nema ti byt co, ty sa svojho praveho dockas, vari ti chyba milovat sa s niekym, koho by si nemilovala? Tie dievcence sa len strachuju, ci im nezlyha antikoncepcia, ci nieco nechytia, ci neotehotneju, no treba ti toto? Kasli na tie reci, vstupis do vztahu ako dusevne vyspelejsia, tie baby su vyoblizovane az za usami, postriedali uz chalanov, nic moc, prisaham. Vyckaj si na svojho praveho, stoji to za to, fakt!!!!!!

valentinka

jejo, ahojte :) ja som uplne zabudla ze som kedysi zalozila tito temu :) a viete co sa v mojom zivote zmenilo od vtedy co som tu bola naposledy? nic :D som stale nepobozkana a panna... opustena a sama.. a o pol roka mam 20... a viete co? je mi to jedno do chvile kym sa na VS nezacnu bavit spoluziacky o chalanoch.. vtedy ma pochyti lutost a radsej a sa vytratim skor ako sa ma niekto nieco spyta... viem ze to nie je divne, ze je nas vela,ale cloveku je samemu smutno a niekde hlboko vo svojom vnutri mam pocit ze je chyba vo mne, ked si ani na VS neviem nikoho najst....