Panna v 18 - poznate to tiez, alebo som sama?

Príspevok v téme: Panna v 18 - poznate to tiez, alebo som sama?
valentinka

ahojte. mam uz 18, ale stale som panna. este som od chalana nedostala ani pusu... mala som par, nazvyme to rande, ale s tymi chalanmi sme sa ani za ruku nedrzali, bola som s nimi aj v kine, v bare, ale nic. jeden mi chcel dat pusu ale potom mi napisal ze sa bal, ze akoby som reagovala. pripadam si cudna. ako nevyzeram zle, ale akosi sa mi nedari najst chalana. ja viem, ze to ani nei je problem a na svete su ovela horsie veci, ale ja chcem vediet ci je este niekto taky kto sa v 18tich ani nebozkaval... alebo som sama? a cudna... dakujem a dufam ze mi niekto aspon seriozne napise nazor alebo podobnu skusenost...

liu

Ahojte. Nemáte sa vôbec za čo hanbiť. Ja som bola panna až do 25 a nakoniec som to urobila s chalanom, ktorého som poznala mesiac, boli sme spolu tri, ja som sa s ním rozišla nakoniec preto, lebo som ho neľúbila. A teraz mi je to strašne ľúto, mohla som sa milovať s niekým, koho by som naozaj ľúbila. Takže máte čas, ja by som určite počkala a netrápilo by ma to, že som panna. Skôr ma trápi teraz to, že už nie som. Keby sa dal vrátiť čas, určite to neurobím. Fakt to veľmi ľutujem. Ale možno to bolo aj tým okolím, keď ťa stále niekto otravuje, že taká pekná baba a nemá chalana, kedy sa už vydám, veď som šikovná, slušná, milá, pracovitá bla-bla-bla... Ale nič som nevyhrala, tak neurobte tú istú chybu ako ja.

pssst

nie si divna, ale ja v tvojom veku som si to o sebe myslela tiez :) tiez som v 18.-tich este ani jednu pusu nemala za sebou, ani nic... ale podla mna sa netreba nikam ponahlat, casu je dost :) o to krajsie to cele bude, ked to pride samo a z lasky ;)

lizzie

Valentinka,vôbec nie si čudná,ja som svoju prvú pusu dostala v 20.rokoch a som stále panna a nehanbím sa za to.To príde časom,keď stretneš toho pravého,teda pokiaľ si ho už, samozrejme,nestretla odvtedy,čo si tu písala. A nedaj na druhých. Mne stále jedna vravela,že nájdeme Ti chlapa,aby Ťa zaučil.Toto neznášam,keď sa niekto stará do vecí,do ktorých mu nič nie je. Prajem Ti veľa šťastia.. :)

hannah22

neviem co je na tom zle, ked je bab panna aj ked ma vaic ako 18..spim s tym s kym chcem a kedy to chcem...a nie preto, ze to nie je modne byt panna, alebo ze vsetky kamsoky to uz robili alebo nieco podobne..ked sa na to encitim , tak to enrobim...ja som 1x to robila v 20 aa nelutujem, lebo to bolo pre to ze som ho lubila.. ymslim si ze je to ta najsukormnejesia vec, ktoru clovek ma a do toho sa nema kto starat

kvak

Jééééj som rada že nie som na svete sama, ktor má 18m je este panna. doteraz ma to velmi mrzelo a hambila som sa za to, ale teraz ze viem, ze nie som sama, uz ma to netrápi. A kočky vy, ktoré nám dávate rady a písete svoje skusenosti - dakujem :) poholi ste mi :D vela stastia baby!!!!a vela lasky!!!!aby ste nasli toho pravéhe :)

An....

Som chalan. Mám 18 a tiež som panic a ani som babu nepobozkal a to nevyzerám zle. Problém je, že nemám rád spoločenské akcie a tak si nemám kde nájsť.

Diana_

Noačo ja mam 28 a som tiež panna a vôbec sa zato nehambím, nemam začo. Skôr by sa mali hambiť tí ktori idu s niekym do postele trebars v 15, 16, 17 stich len kvôli kamarattom, kamaratkam, ludom okolo, jednoducho kvôli rečiam a svojej "frajerine" aby sa mohli chvalit, alebo aby neboli sklamane z reakcie partnera keď zistí napr v 30 že si panna. Je to každeho osobna vec zakon na to nieje, že musiš prísť o panenstvo do 20 rokov... Aj keby bol niekto cely život panna Noačo !!!

panic

Ahojte!
mam uz 23 rokov a tiez som este panic a nikdy som nemal frajerku/priatelku a nebol ani pobozkany. Neviem preco, hovoria ze som sympaticky tak vazne neviem. Uz som skusal aj inzeraty na azete a ani jedna odpoved neprisla :(. Asi to s vami dievcatami neviem, mozno to je tym, ze som nikdy nechodil na disco, ozranparty (to nemusim) a nerobil ostatne blbiny ako ostatny spoluziaci/rovesnici a niesom taky smely a ostrielany ako oni ked povyvadzali vselijake blbosti.
Ak by ma chcela spoznat sympaticka nepobozkana panna "zahoracka" z okolia Senice, Skalice, Malaciek, ktora je na tom ako ja, mi moze napisat cez azet na nick este_furt .
Mozme spolu zacat pre obydvoch nepoznane tajomstvo lasky, ak by sme si padli do oka..
Ja 175cm vysoky, abstinent, nefajciar, cierne vlasy, tmave oci. Mam rad vylety autom, pozeranie filmov, pocuvanie hudby (vacsinou metalovej, nightwish atd.) a dalsie...
Momentalne sa velmi casto nudim a takyto zivot ma uz nebavi, furt rano do roboty a vecer z roboty... snad sa ozves!