Panna v 18 - poznate to tiez, alebo som sama?

Príspevok v téme: Panna v 18 - poznate to tiez, alebo som sama?
valentinka

ahojte. mam uz 18, ale stale som panna. este som od chalana nedostala ani pusu... mala som par, nazvyme to rande, ale s tymi chalanmi sme sa ani za ruku nedrzali, bola som s nimi aj v kine, v bare, ale nic. jeden mi chcel dat pusu ale potom mi napisal ze sa bal, ze akoby som reagovala. pripadam si cudna. ako nevyzeram zle, ale akosi sa mi nedari najst chalana. ja viem, ze to ani nei je problem a na svete su ovela horsie veci, ale ja chcem vediet ci je este niekto taky kto sa v 18tich ani nebozkaval... alebo som sama? a cudna... dakujem a dufam ze mi niekto aspon seriozne napise nazor alebo podobnu skusenost...

morka6665

Ahoj:)) no a čo? Akoby panenstvo bola hanba.Všetko, čo má prísť raz príde. Nerob to, čo by si neskôr mohla ľutovať. Si mladá a máš svoju hodnotu...sex ako taký je odovzdaním sa z lásky, nie splnenou povinnosťou. Držím palce:)))

Smajlikova91

aj tak si myslím,že riešiť takto panenstvo je somarinka :) veď to je osobná vec každého dievčaťa,kedy a s kým sa rozhodne začať viesť pohlavný život,no nie? :) a keď problém tkvie v tom,že nie je s kým,tak to je zbytočné sa nad tým trápiť.. :)) na každý hrniec existuje pokrievka a raz na to príde tak či tak..a je úplne jedno,kedy..a myslím si,že žena ktorá s tým začne trošku neskôr,si to vie viac užiť..nechcem nikoho uraziť,ale podľa mňa si to tie 15stky moc neužívajú :)

ela_ela

sob rudolf-uplne s tebou suhlasim,v dnesnej dobe je to moc precenovana vec. pricom naozaj je tolko krasnych veci,ktore su a tolko veci,ktore su potrebne,uzitocne... a nie sa trapit kvoli niecomu,co nam dneska spolocnost podsuva v inom svetle nez to je.

des

chcela by som sa vas spytat a podelit sa so svojim osudom,mam 17 no uz budem mat 18 a citim sa sama,chcem si najst chlapca ale ked mne sa ty slovensky ani trosku nepacia.Mam rada vtipnych a inteligentnych ,smrncnutych americanov ktory hoci niesu pekny su taky skaredy ze su nesmierne sexi,chcem si takeho najst,ja sa netuzim len vodit za rucicky ale chcem sa smiat,chcem byt zalubena tak moc ako to len bude mozne.mozno ze sa vam zdam trapna ale mna to moc trapy,nechcem zostat panna ale ani za kazdu cenu mat chlapca,citim sa sama,poradte mi:(

xixixixixixixixix

Neboj stretneš toho pravého, len to chce čas a tiež som si veľa krát takto pripadala... tiež som bola v tvojom veku ešte nepobozkaná... a ešte dlho po 18... svoj prvý bozk (taký na pery) bol až keď som mala 22, vzťah mi vydržal rok a pol, ale potom to stroskotalo. Ďalšieho priateľa som mala až v 27 a dovtedy som bola panna a neľutujem toho. Teraz som šťastná a našla som ho vtedy, keď som ho vôbec nehľadala :)Tak veľa šťastia a nesmúť

sob rudolf

Musím poznamenať a to fakt musím, že podľa mňa je panenstvo značne PRECEŇOVANÁ záležitosť. Bude to tou dobou, ach.

ela_ela

ahoj valentinka :) ja som pred mesiacom oslavila 20 a som stale panna... a nehanbim sa za to,ani to neberiem nejako divne,mam uz nejake skusenosti s chalanmi,ale poviem ti-radsej by som ich nemala,keby som mala normalny vztah. neviem aky je sex,takze mi nechyba,nemyslim na to,ze som panna,beriem to tak,ze to tak je,mam vela inych zaujmov,mne vsak chyba LASKA. PARTNER. niekto,kto by sa so mnou siel poprechadzat. vonku je krasne a ja zistujem,ze nemam s kym ist cez vikend von. lebo kamaratky su s priatelmi. a ja? ja nie. vadi mi na tom len jedna vec. tiez si ma sem tam niekto dobera. teda nie niekto ale jeden frajer kamaratky. to mi vadi. on sam bol panic do 20 a mne tym niekedy az robi peklo zo zivota. ale mne nevadi,ze som panna ! vadi mi akurat tak jeho vyjadrovanie sa na moju osobu ! a tiez to,ze ked ideme von s kamaratkami,tak vsetky rozpravaju o tom,kedy naposledy mali sex a ake to bolo uzasne... a trapia sa,ze ci to dostanu,ci spravne vzali tabletku,ci ich frajer nechce skusit v sexe inu,ci su v sexe dobre... a akokeby zabudli na to,ze na svete je milion inych krasnych veci ! tak mi niekedy pripadaju... ze tie ich vztahy su uz len o sexe... ach no vykecala som sa. ale proste som rada,ze som nasla tuto temu a ze nie som sama :)

mami2

Milá valentinka ja som prvýkrát mala styk práve na 18.tku a pamätám sa, že v ten večer som bola v jednom bare a stretla som bývalého spolužiaka zo ZŠ. Mal so sebou jedného kamoša, ktorý asi nevedel čo mi má povedať a ako ma zbaliť, tak do mňa rýpal či som ešte netrtkala?! A mňa to už akosi nebavilo a na plné ústa som zakričala "nie ja som ešte panna!" vtedy stíchol celý bar a všetci sa na mňa pozerali ako blbý! Normálne som sa hanbila a predstav si, že ten môj spolužiak mu dal cez ústa a ostatným povedal, čo sa tak blbo pozerajú,že náhodou je to super! :-)))