Panna v 18 - poznate to tiez, alebo som sama?

Príspevok v téme: Panna v 18 - poznate to tiez, alebo som sama?
valentinka

ahojte. mam uz 18, ale stale som panna. este som od chalana nedostala ani pusu... mala som par, nazvyme to rande, ale s tymi chalanmi sme sa ani za ruku nedrzali, bola som s nimi aj v kine, v bare, ale nic. jeden mi chcel dat pusu ale potom mi napisal ze sa bal, ze akoby som reagovala. pripadam si cudna. ako nevyzeram zle, ale akosi sa mi nedari najst chalana. ja viem, ze to ani nei je problem a na svete su ovela horsie veci, ale ja chcem vediet ci je este niekto taky kto sa v 18tich ani nebozkaval... alebo som sama? a cudna... dakujem a dufam ze mi niekto aspon seriozne napise nazor alebo podobnu skusenost...

GiovanniX

hej?no ja mam skusenost,ze väcsinou mi "nepanny" davaju taketo otazky,ak si panna tak sa ti ospravedlnujem,neboj sa ja nie som suknickar....

miranda20

GiovanniX to bola len normálna otázka, lebo poznám mnoho chalanov, ktorí chcú len panny a oni menia baby častejšie ako ponožky, takže to nechápem, a ja som ešte panna preto tu reagujem

GiovanniX

miranda20,ty urcite nie si panna vsakze?to ze kolko som mal a ci mal to je moja vec:)dozvie sa to len ta dotycna o ktoru sa budem zaujimat,nic nezatlkam,klamat sa neoplati.

miranda20

keď tak túžiš po panne, koľko dievčat si už mal? Lebo je to trocha pokrytecké chcieť dievča, ktoré nikoho ešte nemalo a z teba je playboy

GiovanniX

nie som uchyl,vazne moj sen je mat zenu ktora bola panna az kym ma nestretla:),nemam nic proti druhym dievcatam ktore uz nie su panny,je to akoby triedenie,slusne a neslusne,tymtom naozaj nechcem ziadnej ublizit,len vyjadrujem svoj nazor.Je to troska smutne,ze ste väcsina take naivne a naletite chlapom na sladke reci.A potom darmo nariekate....Moja otazka ked to uz ide do vaznejsieho s dievcatom je ci je panna,alebo nie je,zivot si s takou neviem predstavit,ktora mala uz niekoho predomnou.Nie je to vierov,sklamanim atd...proste ja som taky...Viem,ze vela dievcat teraz kruti hlavou,ze co to tu pisem a ja tak isto krutim hlavou ked pocuvam,ze dievca stratilo panenstvo ako 13 rocna alebo ako 19 rocna s vibratorom atd...proste tento svet je na hlavu,ja som liberalny clovek,ale z konzervativnymi nazormi v urcitych veciach ako su vztahy a sex.

GiovanniX

panny vydrzte,coho je malo to sa najviac ceni:) drzim vam naozaj palce a pevne verim ze aj ja si raz najdem pannu:)

nexus

..baby, co robite z toho panenstva taku vedu? ved to neznamena ze ked uz nieste, musite oneee prvu ligu...
a ty liu, bud rada, co si chcela cakat do 50? kym nepride princ na bielom koni?
aspon to uz mas za sebou a nie v tricine mat mindraky...

zuzinkaaa 19

moja bud rada ze si nic nevyskusala sak ja mam 19r a vela sklamani a dost som trpela atak kebz som vratila cas spet ani o jedneho chalana nezakopnem chalani ta poblaznia svojimi recami aby ta dostali do postele a potom odkopnu a este ta urobia aj stetkou chlapi su svine davaj si bacha strasne rada bz som bola na tvojom mieste ze som este sklamanie nezazila ale drzim ti palce ja si chlapa udrzat neviem tak aspon ty si nejakeho udrz ale nech je perfekty

regyna

Ahojte!....liu - môj prípad je podobný tvojmu. Ja som mala ešte o 2 roky viac, tiež to bolo po mesiaci od zoznámenia a po ďalších troch nasledoval rozchod. Iniciovaný z mojej strany, lebo som si uvedomila, že tomu človeku na mne absolútne nezáleží, hoci ja som do toho dala všetko. V podstate to neľutujem, tie začiatky boli krásne - horšie už bolo uvedomenie si, že nie je taký, za akého som ho mala. A preto moja rada je - nerobiť paniku, neunáhliť sa vo veciach, ktoré sa nedajú vrátiť. Z toho, čo sa robí unáhlene, nikdy nevzíde nič dobré!!!