Male biele vyrážky na penise! Co stym?

ibizan

ahojte ja som tiez bol u jednej koznej lekarky potom u druhej a tie potvrdili za mam tukove hrčky na tele penisu a zvacsene zlazy pod zaludom,ze nemam sa nicoho obavat ze je to normalne a nie je to ziadna choroba,a mam to stale kusa sa mi zda ze sa zmensuju a nevadia mi ani nebolia.

typek

mne to doktor odstranil abraziou,co znamena v preklade vyskrab..dal mi dve injekcie do penisu a vyskrabal mi to nejakou skrabkou :).3 dni som si to potom macal v repikovom caji a bolo po probleme.vobec to neboli len trosku zastipe prva injekcia.. takze sup sup k urologovi ,nech mate pekne vtaky ,dievcata cakaju :))

pasko0

Caute, tie biele vyrazky sa daju odstranit tekutym dusikom-(zozeniete v lekarni).Odporucil mi to sexuolog.Treba si to natierat tycinkou do ucha.Sice to trochu svrbí, ale ono sa to strati.Tekuty dusik sa pouziva aj na bradavice. Mne to zmizlo, ale iba na cas, zasa sa to objavilo.Su to inac tukove zliazky, ktore vyzeraju nie moc pritazlivo.

amon12

mam stalu partnerku a po sexe sa mi na zaludi vytvoria cervene flaky a koza je taka sucha,pod zaludom sa spravia take biele vyrazky,ani nebolia,ani nesvrbiapo par dnoch to vsak zmyzne.je to nieco vazne,mam ist k doktorovi s tym?moze to suvisiet s hpv na ktore sa priatelka davnejsie liecila,alebo to bude jej ustnou vodou?lebo vecsinou sa to stane po oralnom sexe.poradte prosim

micka1230

ahojte mam staleho partnera,a vzdy po sexe sa mu na zaludi vytvoria take biele vyrazky,alebo flaky,a pod zaludom take biele vyrazky,koza je taka sucha,nevieme co to je,poradte,treba s tym ist k doktorovi?

mira

Nie je to choroba, ale podobne ako akne je to náhradná forma vylučovania prebytkov tuku a hlienu z tela. Časom, ak ani táto forma nebude stačiť nadmerne prijímané prebytky vylúčiť, prebytky sa začnú ukladať v tele a vytvoria sa z nich usadeniny, cysty a pod. útvary, ktoré sa môžu zvrhnúť v niečo horšie alebo blokovať fungovanie organizmu.