Male biele vyrážky na penise! Co stym?

Fuu

ako chalani taktiez mam biele vyrazky od malicka nikdy som nevedel co to je a strasne som sa toho bal hladal som to na nete medzi roznymi chorobami a asi pred minutov mi napadlo ci to nemoze byt nahodou podkozny tuk alebo nieco ako akne tak som sadol za pc hodil do googlu a dostal som sa sem som strasne rad ze nie som jediny a momentalne mi padol velky kamen zo srdca

typecek

ja mam tiez na predkozek take biele flaky a doktorka povedala ze su to mazove zlazi ale ak konci zalud a je tam zahyb mam tam plno takych bledych guliciek neviete co by to mohlo byt ?

stix

ako som uz pisal - nie je to choroba, je to nieco podobne ako akne... canesten nepomaha - nepomaha nic, kedze to choroba nie je, neda sa to ani liecit. treba sa s tym jednoducho zmierit - casom to moze samo od seba zmiznut ako uz spominane akne. sam to mam uz asi 6 rokov - teraz mam 21 rokov a myslim ze pomaly sa to zacina stracat

os

Ja som mam ties taky problem no bojim sa to povedat rodicom . Raz ked som mal asi 9 tak sa my penis abnormalne zvetcil a stale sa zvetcoval - hovorim extrem . rychlo sme s mamou utekali a doktor dokonca pod vplivom alkoholu !! my ho neviem co az to bolelo - a moja mama to roztrubila celej dedine bol som z toho taky zahanbeny ze az .

ffffdddd

no ja som pocul od jedneho chlapika ze si kupil zinok ze ten ucinkuje aj napr. proti akne a ze mu to zmyzlo. moze sa to zhorsit pri castej masturbacii vtedy sa viac masti.

vankus

cawte dokym som si neprecital tietoo prispevky bol som nervozny a nevedel som co mam robit ale ked už teras viem ze to ma dost mužov a neni to choroba tak som kludnejsi ... ale aj tak mi je to trapne povedat niekomu ...

alfonz555

cawte pani ja mam podobny problem ..biele botky ale ja mam zo zadnej strany zaluda viacej ... a stale mi pribudaju ...ako sa to da odstranit ?? lebo som to cital cele co tu piste a jeden ze canesten nie dalsi ze ano dalsi ze tekuty dusik tak ja vazne neviem ze co teraz mam spravit s tym ...poradte

:)

ak sa chces toho zbavit, treba chytit nozik a spravit obriezku.. alebo rovno motorovu pilu a tak v 2/3 ho urezat... ;)

dovi

mne teda o moc lepsie nieje radsej by som bol keby idem k doktorovi a niako mi to daju do .....aj tak sa mi nechce verit ze sa to ziadno neda odstranit