Male biele vyrážky na penise! Co stym?

lole

typicki chlapi!!! ak ma nieco baba na vagine, tak ju hned posielate ku gyndovi, ked mate nieco vy na penise, tak len hladate na nete, co by ste si na to natreli, aby to zmizlo, namieto toho, aby ste isli k lekarovi. to sa hanbite vytahovat vtaky, alebo co??? Lekari toho videli uz tolko, ze toho vasho vtaka sa urcite nezlaknu. na vasom mieste by som sa skor obavala, co na to povie dievca, ktore sa bude chciet s vami milovat. ja by som to urcite s vami neriskla, lebo ani vy sami neviete, co to je, z coho to je, ci to nie je infekcne...
ak vam tie vyrazky stale pribudaju, tak to asi v pohode nie je. preto vam radim, aby ste s tym isli ku koznej. urcite vas nevysmeje a urcite poradi.
tak si rozmyslite, ci chcete mat pekneho hladketo vtacika, s ktorym sa vasa priatelka bude moct hrat aj pri svetle, alebo ho budete mat samu vyrazku a budete sa milovat len po tme, aby si frajerka nahodou nemyslela, ze mate nejaku pohlavnu chorobu. je to len a len na vas. ja by som vsak na vasom mieste urcite navstivila lekara.
ak vam

boro

ja mam podobny problem, mam tie vyrazky tiez nejak do pol vtaka, a este k tomu to obcas svrbi a niektore sa daju aj obcas trochu vytlacit. aka mast je na to dobra?

tunonegro

Ahojte! mam presne taky isty problem. na žaludi mam biely vyražky, lepšie povedane na spodnej časti žaludi. fakt neviem čo stym tak poradte prosim!

change

Co ja viem chalani...Ak hovorite o malich bielich vyrazkach na zaludi tak potom to ja asi pravdepodobne tzv. karfiol :)))) Su to skor ochorenia z nedostatocnej hygien ale nieje to nic vazne ujo doktor ma nato masticku....