Ako si vyvolať menštruáciu?

livusa

ahojki, mne ked meskali kramy mesiac, tak mi doktor odporucil liek Agnucaston,dostat ho na volny predaj, kazde rano jednu tabletu, hned jak vstanem, a do dvoch dni som dostala kramy, vyskusajte to, urcite vam pomoze, 30 tabliet v krabicke stoji okolo 195sk, takze to nieje take nakladne

bianusa

Ahojte.Pls pomoocc.Mam 14 rokov a este stale som nedostala kramy.Neviete co mam robit aby som ich dostala?Uz chcem byt ako normalna holka ne ako nejaky mutant.Horsie natom je ze sa bojim ze co ked nedostanem nikdy....straaasne...:(:(

basulka

AHOJTE PROSIM PORADTE MI AKO SI MAM VIVOLAT MENSTRULACIU JA MA UZ NO BUDEM MAT 16 A ESTE STALE NIC JA TO UZ CEM JUJ A DO GINEKOLOGA NEPOJDEM TAZE TAK HM JUJ POMOZTE MI PROSIM

anka

ahoj babenky!!!
ja mam 22 rokov a menzes tiez nemam napriek tomu, ze mam 171cm a 58kg, co je podla mna uplne nomal, s jedlom tiez nemm problem. PRED 2 ROKMI MI MENZES MESKAVAL NAJSKOR 2 TYZDNE? PAK MESIAC? POTOM 2? POTOM POL ROKA A TERAZ SOM NA TOM TAK ZE NAPOSLEDY SOM MALA PRESNE PRED ROKOM. ROBILI MI AJ SONO BRUSKA CI TAM NiC NENI ALE NENI, A V KRVI TIEZ NIC OKREM TOHO ZE MAM TRVALE ZNIZENU IMUNITU,NEMAM CERV.KRVINKY ALE ANI BIELE!!!!MA DAKTOR TO CO JA??? JIM VSETKO,bravcove, rybu, soju, hydinu, vsetko okrem hoadziny z tej vraciam. ja uz vazne neviem co mam robit, berem tabletky zeleza a nic zatial
poradte pls!!!
papapa anka

co???

baby...co spekulujete s koprom??? fuuj...to sa ale nemozete stale koprovym a neviem este akym cajom stale nalievat..preco si to nenechate volne prist..a ked uz tak, pomaha cervene vino, ale tak aby sa z vas nestali alkoholicky :D alebo si dajte predpisat HAK a budete ju mat pravidelnu...

ebby

mam predmenstruacne syndromy ale priatel si mysli ze som tehotna...lebo mi meska...mohla by som byt tehotna ked ma bolia prsia ako pred mensturua ciu a tak???prosim napiste

kikushqa

pomaha aj caj z oregana zalejete 1 lyzicku a nechate vyluhovat 10 min. treba to pit 3 krat do dňa. a este nejake ine lieky na to neviete?