Ako si vyvolať menštruáciu?

fufikova zena

mozem sa spytat..? mozu mi kramy meskat aj z uzivania zinku?? brala som ho 2x denne a meskalo mi to 6 mesiacov a ked som ho vysadila asi tak po 2tyzdnoch som dostala

taatiaanaa

Ahojte, meskalo mi, tak som dost neveriaco vyskusala tie koprove semiacka, najprv som necitila nic, potom ma bolelo v brusku tak jemne-take tlaky a rano ked som sa vyspinkala asi po 12 hodinach od vypitia toho *chutneho* cajikoveho napoja to prislo. odporucam :D

veronika

turutka,mne pomaha ked si dam teplu sprchu a kružim si tou hlavicou okolo bruška teplu vodu..myslela som že to je kravina ale pomaha mi to ked ma nebavi čakat...

maciatko

Baby s tymi semiackami opatrne..ziadne z baumaxu a tak..take na sadenie byvaju casto napustane chemikaliami, aby neplesniveli..napr mrkva a petrzlen. semiacka byvaju modre koli tomu, takze radsej odporucam kupit v lekarni alebo v potravinach, nech nepriotravite:)

plysiak

Pre ADY: Takze, dievca moze otehotniet napriek tomu ze je este panna, takisto moze dostat pohlavne choroby, a moze otehotniet aj "drazdenim" ak by priatel nemal dostatocne "cisteho" (mal by tam zaschnute semeno) alebo by mal ejakulaciu pred pohlavnym stykom (stava sa to hlavne ked sa velmi vzrusi)

babika003

anka-a prave v hovadzine su vsetky vitaminy ktore sa ti maju dostat do krvi.ja som bola tak 90%vegetarianka, a mala som take zle vysledky ze maso proste musim.a ked beries tabletky na zelezo tak ich vyhod, maju strasne vela neziaducich ucinkov/padanie vlasov, lamanie nechtov,kazenie zubov/.Zelezo do seba /a vzdravsom sposobe/ dostanes zelenou zeleninou/spenat, brokolica/.mne sa tymto vysledky strasne polepsili,lekar nechcel verit ze pomohla zelenina namiesto tabletiek.

slzicenka

Baby ahojte,tak teda pokial mate od tych 18 a viac a este ste nemali prvu menzes,urcite navstivte lekara,gynekologa.Ten zisti pricinu,preco to tak je.Ak uz ste menzes mali a nejak vam meska stale i po vyvolavacke,skuste si najteplejsiu vodu aku znesiete pustat na podbrusko a krize..ak nie ste tehotne.Ak ste,urcite to potom nepomoze.Pekný vecer

ady

Ahojte baby, mam otazku taku trochu mimo: jedna z vas tu spominala, ze hoci jej meskaju kramy nemoze byt tehotna lebo sex nema, len take neskodne obchytkavanie (ako pisala), hranie sa a ina vravela ze priatel ju len drazdi cez kondom tak ze snad neotehotnela ce panensku blanu....tak mam otazku: myslite si, ze by bolo mozne po niecom takom otehotniet - ked sa dakto s priatelom len hra (s kondomom alebo bez)...drazdia sa pohlavnymi organmi ale baba je stale panna (prienik cez blanu este nebol)?

DESmodka

bianusa, ked ich budes mat budes chciet aby si ich nemala, sak su s tym len problemy!! vascina z nas chce aby prisli co najneskor...