Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Ako si vyvolať menštruáciu?

nela 1

Ahojte,ja mam nepravidelnu menstruakciu uz 3 mesiace, tehotna nie som , potvrdila to doktorka, zacala som vsak priberat , 10kg za polroka,poradte:(....

denisa737

Ahojte, chcela by som si vyvolat menzes ale k tomu caju sa nedokazem dostat nikdy nemam na to prilezitost, mohli by ste mi pomoct? pls...
a este som citala zevraj cervene vino na to pomaha je to pravda?

dadushka

Kôprové semiačka? dobre čitam? tak fajin holky tak ja ich teda niekde dneska skusim zohnat snad sa mi o podari:)potom napisem ako to dopadlo..
:)

dadushka

Prosím vás potrebujem radu,,mentruácia mi mešká druhý den. Bojim sa ze som tehhotna. Aj ked dobre viem zes me si s priatelom davali pozor a s prezervativmy sme nikdy nic nemali. Moze to byt tym ze som v strese?,a v dost velkom bo si nahovaram ze som tehotna.POtrebujem radu tak prosim..pomozte mi kusok..

ulala

chcem sa spytat, ze ci moze meskat menstruacia v druhom menstruacnom cykle od uzitia "tabletky po" pohlavny styk som este nemala, ale bala som sa, ze sa mi mohlo pri petingu dostat partnerove semeno dnu. panenska blana este pretrhnuta nebola. ako vyvolat menstruaciu? tehotensky test som skusala a bol negativny. tak neviem

Ria444

ahojte neviem co mam robiť uz sedem dni mi meska ,robila som si 3testy a vsetky vysli negativne a nemam priznaky tehotenstva,co mam urobit??,