Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Ako si vyvolať menštruáciu?

carlie

ahojte, kramy mi meskuju uz tyžden a pol, tehotensky test mam negativny a neviem co robit??aj cervene vino som uz skusala...

jaja8489

poslednu menstruaciu som mala 28.2.2009 vysadila som tabletky,a doteraz sa mi menstruacia nedostavila...uz som naozaj v strese...zajtra idem ku svojmu gynekologovi...co myslite mam to z toho,ze som vysadila tabletky alebo som tehotna?:( porazilo by ma ved estelen v juni maturujem...

tali

ewka - ako otehotnie panna - no nie je to problem, ak sa dostanu spermie do vaginy (ved blana vchod neuzatvara uplne), tak sa mozu potom dostat aj ku vajicku :-)

modrooká

Ked vyvoláš skôr to ešte neznamená že tam nemôžeš dostať.Niekedy aj zmena prostredia to spraví.Istota je len od gynekologa ale s tým porušíš hormony.Pokiaľ berieš tabletky nedostaneš.Ci sa to oplatí ty sa máš rozhodnuť.

alz-bee

Metod je vela, ale ci aj funguju to je uz otazne..mne napriklad zvyklo zaberat, ked som si zacvicila, hlavne skakala...aj o cervenom vine sa hovori, ze privolava menzes...aj sprchovanie podbruska teplou vodou...
alebo potom ist na gyndu a dat si predpisat tabletky na oddialenie menstruacie..

denisa737

pre xxxxx ale ja si potrebujem vyvolat menstruaciu prv krat aj tak to ide? idem na vylet zo skolou a potrebujem ho dostat ovela skor aby som ho nedostala tam

adenkah9

ahoj neli.neviem koľko máš rokov,ale skús sa lekárky spýtať,či to nemôže byť menopauza,alebo niečo s hormonami.Menopauza sa môže dostaviť aj skôr.