Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Ako si vyvolať menštruáciu?

pipi21

Aj mne meskali vcera som si spravila koprovy caj,vypila pohar cerveneho vina dala teply kupel a este aj par brusakov som spravila a rano som mala kramy.Spravila som vsetko o com viem ze na to pomaha a pomohlo tak to skus

pupa22

prosim poradte mi tusim mi z toho zacina uz preskakovat..kramy mi meskaju uz tyzden a urobila som si uz dokopy 4 tehotenske testy a vsetky vysli negativne, mala som taky slabsi zapal mocovych ciest moze byt meskanie sposobene tym..?

Nikca

Potrebujem pomoc.. mam 15 a prvý krát som mala s farajerom sex... a mal aj gumu,ale bojim sa lebo ptm druhý krát chcel domna vojst a nemal gumu a nevosiel ale mal na pen... spermie... teraz mi akosi meska menstruacia.. ako ju možem vyvolat?prosiiiiim pomožteeee

slniecko2304

sex som mala v tretom dni neplodneho dna a domna sa nespravil ale do gumicky ale on ho zomna vytiahol a gumicka zostala aj s ....ale ja som hned gumicku vybrala a to zostalo v gume možem mat strach že som v tom???

Ciara

noki754 plis odpis mi ty alebo jaja8489 alebo aj niekto iny co ma podobny pripad ja som tiez vysadila antiku asi po roku a pol a tiez to bol oasi vo februari .. a mali ste akoze sex? .... ja hej a prvy mesiac mi dosli kramy druhy tiez uplne presne jak keby podla tabletiek a teraz treti mesiac mi nedochadzaju uz asi 4 den ... a bojim si spravit test :((( a som s toho v uplnej riti ty kks