Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Ako si vyvolať menštruáciu?

dancaBB

qq...no myslim to ze keby viem ze moja 14-15 rocna dcera sexuje..tak by som jej facku dala...uz ked by bola tehotna tak s tym uz nic neurobim , to viem..

qq

nic by si jej nespravila to mi mozes verit pociatocny hnev by ta rychlo presiel :-)a pre dievca nemyslim si zeby si tym mala otehotniet ale ako to tu uz pisala nerob to viac ak nie si pripravena a len tak s hoci kym a predpokladam ze más 15? nie je nato priskoro?

dancaBB

keby bolo tak jednoduche otehotniet tak by tu mnohe zeny nevypisovali ze sa im nedari splodit dieta...vy 15 si fakt myslite, ze uz aj ked zasvieti slnko tak mozte byt tehotne..alebo ze sa vas niekto dotkol..ked na to nie ste pripravene tak to nerobte..robte to az ked budete schopne znasat nasledky...nie ze potom tu vypisujete: rodicia ma zabiju...ani by som sa necudovala..keby to urobi moja dcera tak ju asi poriadne prefackam..

Dievča

Welmi vas prosiim odpisujte mi na moj probleem..... je to surnee rodicia bi ma zabili ak bi som bola tehotnáá a teraz sme vo velmi zlej situacii ohladom rodinnych problemov nepomohlo bi nam ani kus moje tehotenstvo no ak bi som bola iba poriadne pohorsilo mne a im :( hellp

Dievča

Prosím Pomozte mi... pred 4-dnami som mala prvy krat sex ale pred tym sexom taku hodinu sa sprawil priatel bol si ho umit a zevraj si ho aj utrel po hodinee ho prvy krat domna vsunul ale nie uplnee no a tak 3krat spravil dnu a vonn no nespravil sa powedal mozem bit tehotnaa...

Aduliena

Už to tu bolo niekoľkokrát písané. Kúpte si kôprové semiačka, spravte si čaj. Zaručene zaberá, menzes sa dostaví.

noki754

jaja8489 - mám úplne rovnaký problém aj ty,dokonca aj dátum sedí...po 2rokoch som vysadila antiku vo februari, do teraz som nedostala menzes,mam divné stavy ako by to už malo prísť a stále nič..tehotná nie som, je to tým, že telo bolo zvyknuté na extra hormony a teraz je od toho "ochudobnene" a musím znova začať brať HA aby sa mi to upravilo..