Ako si vyvolať menštruáciu?

Tulinka

Bože nechápem ako môžete hneď stresovať keď nemáte krámy týždeň..mne meškávajú aj 30 dní a to je čo povedať...a nestresujem hneď prvý týždeň

alinka112

aluška

ja viem,preto chcem ist na gyndu co povie...no lenze ked sa mi nepodari probrat ?niekto nedkaze pribraz ani za 5rokov ani kilo necele,a ked sa mne toto stane?potom cely zivt nebudem mat menzes?:(
cize ako prve mi navrhne spustacku na menstruaciu?lahka som sa ze mi ju nebude chciet pichnut

aluska

alinka myslim ze minimalne tu vyvolavacku dostanes, a neviem ci sa to da hormonmi, ked sa vaha dostane pod urcitu vahu, neviem presne kolko, tak zena straca menzes...aj ked sa ti pribrat nedari, asi to bude prve co ti doktorka povie...musis pribrat aby sa ti obnovila menstruacia...presne takyto problem maju anorekticky, strcaju menzes..a ver mi, nie je to moc dobre znamenie

alinka112

Prosim Vas neviete co mi nasadi doktorka,ked som rapidne schudla a nie umyselne ,proste dost som schudla kvoli sportoym treningom ,a stresu ,no este pred tym ako som schudla som bola stihlunka teraz som uplne chuda...menzes nemam asi 4mesiac planujem ist k ku gnekologicke ,vsetko jej poviem ...mal niekto podobnu skusenost?ak ano,pichnu mi vyvolavacku alebo nasadia hormony kedze pribrat sa mi nedari ?dakujem za nazory mam 16rokov

bosorkakatka

Ak si dostala vyvolávačku a stále si nedostala menzes, tak choď znova ku gynekologičke. Niečo nie je v poriadku.

Mimusiatko..

ahoj nemam menstruaciu uz dost dlhy cas tehotna niesom nemam byt z coho co mam urobit aby som ju dotala? a tie semiacka nemozem nikde zohnat...poblizku prosim poradte niekto mohol by pomoct aj caj zo suseneho nadrobno posekaneho kopru? dakujem prosim odpiste co najskor...

Mimusiatko..

ahoj nemam menstruaciu uz dost dlhy cas tehotna niesom nemam byt z coho co mam urobit aby som ju dotala? a tie semiacka nemozem nikde zohnat...poblizku prosim poradte niekto mohol by pomoct aj caj zo suseneho nadrobno posekaneho kopru? dakujem prosim odpiste co najskor...