Ako si vyvolať menštruáciu?

jajkafr

karamelka
máš pravdu každá sme iná preto aj odborníci upozorňujú že nie je vhodné ako antikoncepciu používať sledovanie plodných a neplodných dní pretože tie nemusia byť vždy v strede cyklu

karamelka10

Ahoj ja si nemyslím, že plodné dni sú vraj iba v strede cyklu. Ja mám cyklus previdelný 28(+ - 1 deň) nikdy nie viac a raz na prehliadke keď mi bolo robené vaginálne sono som mala 20. deň lekár krásne videl vajíčko, ktoré asi o jeden deň sa vydá na púť.

jajkafr

dominika
to že nemáš pravidelnú menštruáciu je normálne do 18 sa ešte cyklus upravuje a navyše mnohé ženy ani v dospelosti nemajú pravidelný cyklus... no a čo sa týka tých bolestí niektoré ženy majú menštruáciu takú bezbolestnú, že o nej ani nevedia a niektoré majú také bolesti, že nie sú schopné fungovať. Napr. ja som mala neznesiteľné bolesti prvé roky keď som dostala menštruáciu a časom to zmizlo teraz mávam také mesiace kedy ani neviem že menštruáciu mám... takže aj u teba sa môže stať že z toho vyrastieš :)

maziniova

volam sa dominika a uz mam menzez mam 13 rokov mam ju od 9 a nemam ju pravidelnu ako je to mozne.A preco to tak niekedy strasne boli.

lucy465464

alinka112 ja mama presne tvoj problem mam 16 rokov ..4mesiace nemam menzes..a tiez som schudla a neviem co mam robit aby som ho dostala spat...a kolko si schudla??

liviaaa

Mne na vyvolanie menštruacie stačilo isť na jednu neprijemnu operáciu na tvari v lokalke a bola som taka roztrasena na tom operačnom stole, že som dostala o dva týždne skor priamo na tom op. stole. :-)

zora8638

na vyvolanie menstruacie pomaha pitie caju z tychto byliniek: pamajorán, rebríček, plavúň a alchemilka. odporuca sa zmiesat vsetky bylinky a pit aspon 3krat denne..