Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Ako si vyvolať menštruáciu?

beeeeeebe

prosim vas a kde mam kupit koprove semienka to su take akoze do zeme alebo nejake potravinove?? pprosim vas odpoved mi poslite na dEnDuLQa2626@azet.sk

Timy28

mne ten kôpor nepomohol...neviete poradit este nieco ine??? menstuacia mi meska uz 3 tyzdne.. test som si este nerobila, nemam odvahu...:-(

lenka000

awojte ako sa da vyvolat nemstruacia okreem toho kopru? lebo ja som ju mala asi pred rokom menstruaciu ale ako som zacala mat prvy sex tak som ju prestala mavat neviete cim to bude ? prosim odpiste dakuje m

aluska

iwkus moze to byt aj liekmi ale zas verit na 100% priatelovi je blbost, pretoze on si nemoze byt taky isty ze z neho nic nevyslo
co tak si kupit test??

Iwkuš

Ja mam takyto problem. Mam 19, a asi pred 3 tyzdnami som zacala mat problemy zo zaludkom, dali mi kopu liekov atd. Doktorka sa ma hned ako prve pytala, ci nie som tehotna, odpovedala som, ze nie. Lebo mala som to co den dostat, lenze uz mi meska menstruacia 10 den, pred mesiacom mi meskala 8 dni, inak som VZDY mala pravidelne. Priatel ma 100% ubezpecil, ze tehotna byt nemozem, lebo nic neurobil. Moze byt meskanie sposobene tymi tabletkami? Alebo ako si to mam vysvetlit? Poradte...

shakti1

červené víno, horúci kúpeľ. večer pred spaním pošúchať dlane a priložiť na vaječníky (na brucho)asi 20 minút, pritom samozrejme ležať na chrbte. lenže vy máte pravdepodobne zanesený organizmus plesňovými baktériami.mala vám urobiť odbery, ak sú nejaké výtoky. pite kamilkový čaj a alchemilkový