Otázky na RNG

drobnytrupik

Ďakujem krásne za odpoveď a čo myslíš - silné enzýmy?Môžeš mi napísať aké doplnky, respektíve účinné látky sú tie silné enzýmy?
Ďakujem

RNG

"Mierne monomukleoza" znamena ze ju mal alebo stale ma
Treba mu zvysit viralnu imunitu, pod Google.sk pod mojim nickom a slovom herpes.
EBV virus napada pecen,tj by si ju mal precistit aspon 3 tyzdne protokolom dr Berksona
900 mg sylimarin, 600 mg alfa lipoicka kyselina, a 400 mikrogramov selen, samozrejme v rozdelenych davkach.

pancucha

Zdravim ta RNG a dakujem ze si..existujes a prajem ti mnoho zdravia a sil,aby si aj nadalej mohol takto pomahat ludom....tolko na uvod.Prejdem k otazkam je ich viacej ale postupne..takze na prvom mieste je moj 13rocny vyspely syn ktoremu od decembra vyslo v krvi mierne pozityvne na mononukleozu...vo februari bol na kontrole znovu to iste vyslo v krvi...inak ma vsetko v poriadku..lekari tvrdia ze sa s tym neda nic robit...len nepretazovat telo fyzicky a prijimat nejake to Ccko.CHlapec je dost casto uneveny..vitamin C mu obcas podam..co by bolo dobre z tvojho hladiska uzivat aby mu ta mononukleoza pominula uplne.???..

RNG

Samozrejme doplnky ako jod, selen, zinok vitaniny C E D-3 K-2 probiotika a mikrovlakniny odporucam kazdemu, aj cistenie si zil lecitinom.

RNG

Vsetky nefunkcne tkaniva v tele sa daju odstranit silnymi enzymami, nech sa nazyvaju uzly, , cysty, tumory, myomi atd.
Na stitnu zlazu treba ciac jodu a selenu, aby mohla normalne pracovat.
Graviolu a ine protirakovinne odporucam v pripade rakovin

drobnytrupik

Ahoj RNG, ďakujem pekne za odpoveď ohľadom sestry,
a ak sestre pri štítnej žľaze na ultrazvuku našli okrem uzlov ( ktoré tam už mala) aj cysty? Aký je rozdiel keď je uzol a keď je cysta?
A tie vitamíny, ktoré si jej odporúčal Selén, Jód, tráviace enzýmy a DIM má brať ďalej? Graviola je v poriadku? Zinok netreba? Pokračovať v nastavenom dávkovaní?
Odporúčali jej ísť na operáciu a všetko - uzly, cysty a kalcifikát vybrať. odporúčaš jej to dať von?
Ešte raz ďakujem

RNG

Chronicky" zapal nespravne lieceny, tj atb ktore nemaju na dane mikroby ucinnost.
A odporucam kvapky roztoku citricidalu pit aj kvapkat do nosa, odmaskovace ako NAC a serrapepazu na odmaskovanie a odhlienenie a oreganovy olej v kapsuliach na hlienove nakazy.
A samozjemne si podporit probiotika, tj brat ich spolu z mikrovakninami, lebo dobre udrzovane probiotika su schopne vyrobit az 70% protilatok proti roznym nakazam, tj viac nez je telo samotne schopne vyrobit.

PF2016

Ahoj RNG, tak mám pre teba môj prípad na riešenie :). Písal som už o tom, ale ešte raz. Takže ide o to, že som bol u krčnej, kde mi z čapu na mikrobiológii zistili streptokoka a haemophilus. Dostal som na 10 dní Penicilín, ktorý samozrejme, nič nevyriešil, akurát ma po vybratí antibiotika začala bolieť oblasť, okolo pečene. Na tú druhú baktériu mi nič nedala. Samozrejme, bolo mi ponúknuté riešenie, vybratie mandlí, nakoľko sa stále tvoriace čapy v mandliach sú podľa nej príznakom chronického zápalu. ASLO napriek streptokoku v norme, CRP tiež, krvný obraz v poriadku. To hrdlo ma stále a stále bolí, som slabý, a ďalšia obava, mám pocit, ako by sa mi horšie dýchalo a zadýchal som sa skorej, dúfam, že ten streptokok nemieri niekam na srdce, ale ASLO je v norme spred 2 týždňov.

Čo by si mi poradil, aby sa to dalo riešiť, lebo tento problém mám už rok, zápaly a zápaly, ktoré sa nikdy nevyliečili antibiotikami poriadne. Čo si mám kúpiť, dá sa to zachrániť??

RNG

Na kalcifikaty treba 5000 IU vitaminu D-3 a az 200 mikrogramov vitaminu K-2 ((MK7) Kalcifikaty/kamene v oveskach sa daju rozpustit cajom z byliny Chanca piedra, kopcom lyzicu denne povarit a odstat prikyte zez noc.

Bila

Pekný deň pán RNG.
Chcela by som sa opýtať môj manžel berie One daily men's50, zistili mu dnes nejaké nehomogénne kalcifikaty na obličke. Nemôžu tieto vitamíny s mineralmi podporovať zväčšovanie alebo tvorbu kalcifikátov? Aktuálne je po operácii ked mu vyberali kamene z pravej obličky?
( berie D3-2x200, K2- 1 kapsula, každý druhý den si aplikuje jód 14mg- Lugolov roztok- podľa Vás- ma totiž zväčšenú prostatu)
Až dnes som sa docitala od Vas o Bore, je dobre ho pridať ku D3 a K2 na rozpustenie kalcifikátov alebo co odporúčate? Dakujem krasne Bila.