Otázky na RNG

RNG

Maria, ja osobne pouzivam viac zmesi probiotik aby som do tela dostal co najviac roznych, lebo kazde pre nas produkuje ine zivny a obranne latky. Dobre su take, co vydrzia teploty a zaludocne kyseliny, inac sa nemozu za ziva dostat do criev.
Tak medzi takymi zasadne vyberaj, nie tie, co potrebuju chladit.

RNG

Vyper, cysty su nefunkcne tkaniva do ktorych telo uzaviera neziaduce materially. A vsetky tieto sa daju s velkou pravdepodobnostou odstranit silnymi entericky ochranenymi enzymami a jodom a selenom , co sa podielaju tiez na vyrobe vlastnych telesnych enzymov.

RNG

Vitamin D-3 je potrebny pre telo z roznych dovodov, ako zabudovane mineralov do kostry, na imunity, na rozne hormony, proti nervovym problemon a depresiam atd.
A zialbohu az 20% ludi si ho nevie tvorit dostatok ani na slnku.Takze je dolezite pre nich aj ostatnych ho doplnat. spolu s vitaminom K-2.

RNG

Kedze lekari maju malo ucinnch liekov na virusy, odporucaju pokoj a nech si to telo vyriesi samo.
Ale v prirode je plno antiviralnych do pomozu skratit boj s virusami, aby nebolo telo natolko nimi znicene.
Pozri napr cez Google.sk pod mojim nickom a slovom herpes ako na to.
Ja som mal nedavno viralny zapal nervu na nohe, ze som nevedel ani vstat z postele. Vylecil,som si ho masivnymi davkami colostra(2 x 15 gramov)
Monolaurinu(2 x 10 gramov)
saparalu(2 x 1 gram)
a natieral som si bok lemon grass oil Na piaty den som uz robil drepy, hoci na stvrty som sa ledva hybal
Pomohli mi v tom aj masivne davky trescej pecene(100 gramov kazdy den), ktora obsahuje na nervovu izolaciu (myelin) dolezitu mastnu kyselinu DHA

RNG

Maria, Zo vsetkeho sa prakticky da dostat branim spravnych doplnkov.
Zialbohu ty mas toho privela, takze budes muset brat tych doplnkov hojne.

maria-2016

RNG prosim ta porad mi este kde si mam zakupit probiotika lac. Bul. studujem a patram aj cez net no je toho strasne vela a neviem ktore su ozaj dobre...dakujem

viper3000

Dobry den RNG. Mozem ta poprosit o radu ohladne nejakych enzimov alebo nieco pre 2 rocne dietatko na podporu znizenia cysty v hlavicke....PS.pisal som Vam aj email...dufam ze je stale rovnaky je to pre mna velmi dolezite moj email viper3000@azet.sk.

maria-2016

radka precitala som si vsetko co tam pisu ohlade malo D-ecka....a z toho vsetkeho mam neurologicke problemy, syndrom nepokojnych noh, osteochondrozu, neviem spavat, bolesti klbov a kosti,, degenerativne zmeny chrbtice, autoimunita..a kopec dalsich

redka

pfuuuha tak to mas dost malo Dcka... precitaj si nieco o jeho nedostatku v tele, co vsetko to moze sposobovat.... norma je tusim od 75... ja som mala 45 a beriem teraz 1 x za tyzden 10 000 IU kapsulu Vit d a k tomu este vit K vo forme mk7... podla mna pri tak nizkej hladine by si mala brat vyssie davky... ale radsej nech poradi RNG... samozrejme najlepsie je, ked clovek ziska dcko prirodzene pobytom na slnku aspon 15-20 minut denne, ale teraz v zime ho moc casto nevidime (to slnko)... a este aj je clovek kancelarska krysa a po praci musi utekat hned domov, tak nema velmi sancu to slnko stihnut :D ale ked sa chce, tak sa vie :)