Otázky na RNG

RNG

Swansonvitamins pancreatin Tripple strength ma v 4 kapsuliach 2 x denne tiez 12 gramov ekvivalent pancreatinu a to velmi lacno

Bila

Pekny den pán RNG.
Dakujem za rady.
Opäť mam na vás otázku ak mozem. Čítala som na fóre o entericky chránenom pankreatine. Píšete, ze je dobrý od firmy Solgar 2x2tabletky co je 12gramov. Tento však nikde nie je dostupný , môžete mi prosím odporučiť niektorý silný enterický pokrytý?
Dakujem krásne vopred za odpoveď.

RNG

Kalcifikaty nie su rakovina inac rakovina sa zisti na 100% len vzorkami.

Na odstranene kalcifikatov treba brat aspom 5000 IU vitaminu D-3 a az 200 mikrogramov vitaminy K2(MK7) co kalcifikaty presunu kam patria, tj so kosti.

drobnytrupik

Ahoj RNG,
znova sa obraciam na teba s prosbou o radu. Sestra má už dlhodobo problémy so štítnou žľazou a s tvorbou uzlov, ( pripájam predposledné vyšetrenie u endokrinológa).
Na základe Tvojho odporúčania začala brať dosť vysoké dávky jódu, dávky selénu, tráviace enzýmy a na odstránenie cýst z vaječníkov DIM ( zloženie 1tablety- Vápnik (z D-glukarátu vápenatého)- 31 mg, D-glukarát vápenatý - 250 mg,Diindolylmetán (DIM) - 75 mg).
Teraz bola na kontrolné vyšetrenie a lekárka jej povedala, že výsledky z krvi sú v úplnom poriadku( takže niečo asi zaúčinkovalo) ale povedala jej aj , že okrem uzlov má už aj cysty, kalcifikáty a že niektoré uzly- zmenili štruktúru a sú rakovinové ( dosť ma to zarazilo) ( viď správa od lekárky v prílohe), a že ten kalcifikát je rakovina.
Sestra bola celá bez seba, ani neviem ako od tej lekárky došla.A preto sa ťa chcem spýtať, či tie výsledky sú fakt až tak zlé, z čoho je ten kalcifikát ( nemôže byť z veľkého množstva vit.D?) alebo je to predzvesť rakoviny? - tak ako jej to pov. lekárka?
Má pokračovať v braní tých vitamínov. čo si jej napísal? Má zvýšiť dávky alebo úplne vysadiť. Berie už aj graviolu asi pol roka.
Ďakujem krásne za odpoveď.

Jozefe

Pozdravujem.tak po 10 dnoch uzivania cca 4 g vitamínu B5 denne hlásim porovnatelné mozno aj lepsie účinky na akné ako vit. A(50000IU) alebo izotretinoin.Kedze to nechcem robit nejak dlhodobo chcem sa opýtať na Vit A(retinol palmitate) pridany do kremu...moze byt vhodný aj od swansonu 10000 IU v jednej kapsli(fish liver oil).nebude sa ten krém nejak kaziť?chcem použiť bio(bez parabenov atd.) a donho pridat ten olejček z tej kapsuly.Vrelá vdaka.

RNG

Zalezi od toho, ale su tie forokompozity. Na mam napr z pahylu vybudovany zub uz zhruba 15 rokov, zubar mi chcel na to nasadit korunku po pol roku, ale podarilo su mi ubranit sa tomu, hlavne nenavstevovanim zubara. A drzi.
Takze sa neda spoliehat na lekarov co hovoria.
Co sa tyka ortutovo-striebornej plomby, posledna mi vydrzala asi 40 rokov.