Otázky na RNG

RNG

Nika, ja som za masivne uzivanie viacerych odrazu, tj 2 x 10 gramov monolaurinu, 2 x 10 gramov colostra, 2 x 1 gram chaparalu pripadne aj ine.A samozrejme rybaci olej alebo krill
Potom je dolezite pouzivat aj protokol dr Berksona na virusom poskodenu pecen.

RNG

Ja som za kombinacie chemickych prstriedkov a prirodnych nie je.
St John's wort, ktory odporucam ma 3 mh hypericiny a 30 mg hyperforinu, a je to znacka Paradise Herbs.
Zialbohu velka vacsina nepracuje poriadne, lebo nema potrebny obsah hyperforinu.

Chcemto

Ahoj RNG. Čítal som, že životnosť amalgámových výplní je 10-15 rokov, fotokompozity sú na tom cca 5 rokov...
Je to pravda? Môžeš to potvrdiť vlastnými skúsenosťami? Ako dlho máš fotokompozity? Boli s nimi nejaké problémy od doby ich vzniku?...

nika82

ahoj RNG, mohol by si mi poradit ake davky Lauridicinu mam uzivat? mam aktivny virus EBV (pomaly klesa) a zrejme aj ine herpesvirusy, mam stale kutik, unavu, zysenu teplotu, hnacky, bolesti zaludka. momentalne uzivam 3.tyzden 3x3gramy denne s jedlom. mam 53kg. neviem ci malo-vela? zatial necitim prevratnu zmenu, mierne zlepsenie mozno.

bager

Rng prosim ta dnes som si dal frontin 1 tabletku 0.25 mozem to skombinovat s 5htp trebars rano 1 tabl 5 htp a jednu vecer 3x za den vytazok z lubovnika mam od firmy now 300 mg 1 kapsula hypericinum perforatum 5htp Naturaly Sourced 100mg v 1 tablete kupene s ok nakup.sk mozem si sem tam dat k tomu fronti trebars raz za den

RNG

Viper, z detmi je problem, ale ked treba odstranit rozne nefuncne tkaniva, pomahaju na to len enzymy.
skus zamiesat napr serrpapeptazu do jedla alebo prasok z pancreatinu
A mazat pod pazuchu jod a zamiesat do jedla selen.

RNG

Citricidal obvykle hnacky nesposobuje, len docasne ako herxeimerovu reakciu
Hnaaku mozu sposobovat velke mnozstva kysleho vitaminu C vo forme askorbickej kyseliny

viper3000

RNG dakujem za odpoved..

No mam problem ...moja mala uz nestrpi lieky ako take takze jedine nejake sirupy ....

nasiel som nieco taketo

www.bio-medica.cz

a plus zatial davame malej toto aspon na podporu imunity

www.obchod-web.sk

a tie enzymy este musim pohladat nenasiel som ziadne ktore by mohli deti od 3 rokov aspon...(musim lepsie pohladat)

maria-2016

Dakujem za odpoved a spominala som ti o tom prehanani...je to sposobene s Citricidalom???? predtym som hnacky nemavala....co na to hovoris ty???nie je mozne to mat od konbinacii liekov ktore beriem?????