Otázky na RNG

gabi123

dobry den rng, poprs. ta o radu, uz dlhsi cas mam v ustach zvlastnu lpachut, na jazyku zltosivy povlak, horku chut v ustach, zvlastne pochody v zaludku....... beriem enzymy ale bez kyselin, jod, seln, zinok, vsetko co odporucas... kazdemu...... popichavanie v okoli zaludku.....
dakujem za tvoju odpoved

RNG

Tvoja sestra berie pobabrany farnaceuticky vyrobok s vela lipazov
Pancretin, prirodny, beres 100 000 jednotiek (USP) amylazy, 100 000 proteazy a 20 000 USP lipazy
Pozri napr vyrobky firiem NOW a Jarozymes plus

drobnytrupik

Ahoj RNG,ďakujem za odpoveď, len ešte by som potrebovala od teba stanoviť dávku.
sestra už teraz berie enzýmy ( nebudem menovať - napíšem zloženie)
Každá kapsula obsahuje 300 mg pankreatínu ( pankreatický prášok), ktorý je zmesou tráviacich enzýmov:
Amylasum( amyláza) - 18 000 Ph.Eur.U
Lipasum ( lipáza) - 25 000 Ph.Eur.U
Proteasum (proteáza)-1000 Ph.Eur.U
ale pravdepodobne nízku dávku a preto by som ta chcela poprosiť, či mi môžeš napísať koľko ks kapsúl musí zobrať denne aby dosiahla dávku 12 mg na deň, ktorú jej odporúčaš.
Ďakujem

RNG

ATB mozu podporit rozne infekcie v tele,ako mykoplazmy, hlienove infekcie a virusy tym , ze znicia probiotika v tele. Obnov si v tele probiotika co najskor.

PF2016

Ahoj, chcel by som sa spýtať, aký máš názor osobne na pečeňové testy, je to dôveryhodný dôkaz, že pečeň funguje správne? Mám už vyše týždeň bolesti pod pravým rebrom, alebo tesne napravo, od pupka. Dneska som si dal vyšetriť pečeňové testy, AST, ALT, GMT, ALP, celkový bilirubín a konjugovaný bilirubín a všetko vyšlo v norme. Teda či tomu môžem veriť, a problém bude niekde inde, lebo neviem si vysvetliť, prečo ma to bolí, hlavne od vtedy, ako som dobral antibiotiká, ale na krvných testoch je všetko v norme.

Terry90

Ahoj RNG, v strese mavam dost stuhnuty krk, az s nim nemozem niekedy plynulo hybat. Nejake doplnky na stres poznam, ale su aj nejake na uvolnenie svalstva, co by mohli pomoct? Dakujem.

PF2016

Ahoj, chcel by som sa spýtať nejaké veci, na ktoré neviem odpoveď. Čo spôsobuje to, že mi býva niekedy zle cestou autobusom alebo autom? O kolotočoch ani nevravím, pár rokov dozadu som bol na kolotoči a ešte 2 dni som sa spamätával, kým mi nebolo čudne. Ani neviem presne, ako to popísať, napr. keď ideme autom, a prudšie sa zabrzdí alebo pridá plyn, ostane mi na chvíľu na zvracanie alebo zle od žalúdka, prípadne točenie hlavy, čo je zaujímavé, nemám to stále, niekedy mi je dobre, ale niekedy zle. Čo to spôsobuje? Dá sa to nejako riešiť, či je to doživotné?

Poznáš riešenie na akú si neznášanlivosť vysokých teplôt, že je mi zle na slnku niekedy dlhšie, alebo sa mi zle športuje, hovorím o teplotách okolo 35-38 °C.