Otázky na RNG

0Mony0

Dobrý deň, potrebovala by som od Rng radu. Plánujem si objednať oreganovy olej od firmy now a extrakt z olivových listov. Od Silvestra som bola už 4 krát chorá, vždy to skončilo nasadením antibiotík, no choroba sa vracia naspäť, obvodná mi brala akurát tak krv a ster z krku, všetko v norme. Posledný mesiac mám pocit ako keby mi niečo prekážalo v krku, nejaká hrca a mam pocit že sa mi ťažšie dýcha a neustále mám suchý dusivy kašeľ. Bola som u alergologicky, alergiu na nič nemám, spirometriu mi nerobila. Ako mám brať tie potravinové doplnky poprípade čo by som mala ešte doobjednať..... už ma nebaví chodiť k obvodnej, neustále je nepríjemná a pripadá mi to, že keď za ňou príde pacient, ako keby ju otravoval a považuje ho za hypochondra.

Bila

Ďakujem za odpoveď pán RNG.
Ak sa mozem opytat a nebolo by vhodnejsie 2x1mg Vami odporucane Beta-Sitosteroli od NOW brat nalačno? ( výrobca, ale odporúča brať s jedom, pričom nenašla som, žeby boli enter.chranene a rovnako ako Comprehensive Prostate formule od Doctors Best)
Teším sa na Vašu odpoveď.
S pozdravom Bila

sykorka1316

Pozdravujem RNG chcem sa ta opytat ako je to s jedenim orechou? Su dobre tie orechy myslim arasidy co predavaju v obchode prazene a nesolene ako je to s tou plesnou tam ci sa to nejako znici a da sa to jest bez nejakeho rizika ci ako alebo su vhodnejsie tie v supke? Vsade citam a neviem ci sa to vobec oplati kupovat alebo nie

Bila

Pekný deň pán RNG,
pekne Vás prosím o radu mojmu manželovi zistili zvačšenú prostatu, prečo mu na uvolnenie močovej rury od prosrtaty navrhli brať chemické lieky v januári. Na zaklade vaších rád začal brať prostate formula od Dr bests 4kapsule denne(-odkaz odstránený-) a beta sitosterol plant sterol od NOW tiež 4 kapsule denne( -odkaz odstránený-) a plus mineraly od ONE Daily Mens 50+ od 21 century (-odkaz odstránený-) Všetky tieto doplnky berie podľa pokynov v súlade počas jedla s dávkami rozdelenými na celý deň. Vyšetrenie moču je negat., ale napriek tomu ma stále častejšie nutkanie močiť. Sme a je z toho zúfaly, má pocit, že sa ta prostata stale zvačšuje. Počítal s tým, že Cca 2,5g denne sterolu stav zastavi ak nie zlepší. Popri tom berie ešte 14mg jodu každý druhý deň.
Prosím Vás pán RNG naliehavo o radu čo ešte vyskúšať, ako postupovať ďalej?Manžel sa chce vyhnúť chemickým liekom.
Ďakujem krásne prajem pekný deň.
S pozdravom Bila.

petak

Moj brat bol dnes na gastroenterologii na vysetreni (sonda do zaludka) s vysledkom helicobacter a velmi PREKYSLENY zaludok. Isiel tam s tym ze ma palenie zahy a citi to az v nose, bola som presvedcena ze ma malo kyseliny v zaludku. Teraz neviem co si mysliet o vysledku, kedze tu na fore sa pise presne o opaku. Neviem ako prebiehaju tieto testy a ci to prekyslenie je len dohad lekara alebo naozaj sa to da zistit z bezneho vysetrenia sondou. Dakujem za odpoved