Otázky na RNG

Alfa143

Ahoj RNG, hľadám nejaké látky, ktoré dokážu bez utrpenia dať človeka do stavu bezvedomia. Či sú to plyny alebo kvapaliny - mohol by si mi dať nejaký zoznam týchto látok a z toho určiť, ktoré sú legálne dostupné??
Napr. v špionážnych filmoch bývajú scény kedy jeden človek priloží nejakú handru pod nos druhému človeku, ktorý následne na to omdlie. Čo je to za látku? Vedel by si mi to prezradiť?... Dík

RNG

Boreliozu, najme nie chlamidu pnemoniae neprekonas .Na to musis brat 3 x 300 mg oleuropeinu najmenej pol roka a viac. Obidve zoslabuju podstatne imunitu a tak si stale chory
Pomahaju kvapky samenta, banderolu a coumandy, 2 x 15 kvapiek z kazdeho a tiez NAC, 2 x 600 mg denne,

Terry90

RNG dakujem za odpoved. Este prosim ta ktore z tychto je najucinnejsie na stres a nijako neuskodi ani pri dlhodobom uzivani?

L-theanine, GABA, Ashwagandha, b-komplex

maria-2016

Este by som sa ta opytala na moju kamaratku. lekari jej napisali Lyricu. Ma prekonany zapal pluc z chlamydii a teraz boleriozu 2 stupna dlhodobo brala atb. Casto ma herpes na ustach, bolia ju ruky, nohy napuchaju jej a menia farbu na cerveno. je mi jej luto lebo to bola vynikajuca cukrarka a teraz bez tej Lyrici ani chodit nevladze. prosim ta pekne porad jej nieco na jej chorobu a skus nam vysvstlit co to moze mat ked ma tak strasne bolesti....dakujem zo srdiecka

maria-2016

Ahoj Rng. Odporucil si mi kupit si Banderol, Cumanda, a Samento.....mohol by si mi poradit kde to kupit??? Na Iherbe som to pozerala ale je to dost drahe a ma to len jeden vyrobca. Je to okolo 29 azb 48 eur....nemozem si to dovolit. Kupila som si NAC a serrapeptazu a pijem citricidal. Aby si nemusel hladat tak to si mi odporucil na CMV , chlamidie plucne ktore som prekonala a kopec bakterii...dakujem ti za odpoved