Otázky na RNG

pentium

Je mozne ze ked beriem zinok v tabletach uz dlhsiu dobu,ze mi neucinkuje???minule som vynechal zinok v tabletach asi dva mesiace,potom som skusil brat znova a akne mi zacalo uplne miznut...

RNG

To je velmi relativna vec, zalezi od spolocnosti, ake ma pravidla.
ASbsolutna sloboda neexistuje, to by potomm jednotlivec mohol potlacat slobodu druhych. Takze je len relativna sloboda, ktoru teoreticky urcuje v demokraci demod=lud.
V skutocnosti su to reprezentanti, ktorych si lud vyvoli a ktori maju obvukle svoju agendu, pokial im to volici dovolia a kontroluju ich.
Ale je tam plno chytrakov, ktori vedia zneuzit moc casto po tajomky a jeden druheho kryju.
Takze vlada ludu a demokracia je tiez len velmi relativny termin...
A absolutna sloboda je nemozna a odporuje sama sebe.
V niektorych spolocnostiach homosexualov tolerovali(koniec moci Rima) , niekde ich popravovali ako nedokonalych(grecka Sparta,a v minulom storoci napr Hitler, hoci tam sa nejednalo o demokraciu).
Dnes napr v USA sa homosexuali zmenili na silnu politicku moc, zdruzuju sa a organizuju, dostavaju do ruk politicku a aj ekonomicku moc a agresivne ziadaju viac.
Hlavne v Californii je to velmi popularne.Zatial sa im dari, lebo velka vacsina, co je proti mlci.
Historicky ale spolocnost je zalozena na rodine, a to znamena muzi+ zeny = deti.Iny model je prirodne nerealny a nevedie k buducnosti

vrr

no teda RNG to co pises ma daco do seba, ale ved je kazdeho vec kam sa sam zaradi, ziadne lieky, to je blbost, ked lubis lubis:) nic viac netreba riesit

RNG

Homosexualita nie je choroba, ale samozrejme sa da ovplyvnovat.
V 50tych rokoch bolo homosexualov velmi malo, tendencie boli spolocensky potlacovane, dnes je za tym hnutie, ktore nalaka aj normalnych biseksualov medzi homosexualov, kazdeho sexualne "chladneho" sa snazia podchytit.

RNG

vacsina je vrodena a tendencia sa moze spolocensky potlacit alebo podporit.
Tiez sa da ovplyvnovat ciastocne hormonalna hladina, menej estrogenu, viac progesteronu a hlavne testosteronu.

Alternativa

Pridam moj nazor, preco je to na Slovensku tak : nevazime si stale to najcennejsie, nase zdravie. A nepozname alebo nechceme poznat slovo PREVENCIA. Mnohi /vacsina??? alebo sa mylim?/ ziju na vonkajsi efekt /staci si pozriet perfektne upraveny zovnajsok - co je fajn a krasna mlada zena v pohode gniavi nejaku bagetu, cmula cigaretu na ulici/. Potrebuje to cas...uz aj tu /v SR/ mnohi studuju okolo zdravia, siahaju k alternativnym formam jeho podpory. Verim, ze pride cas, ked aj v predstihu, pred chorobou.