Otázky na RNG

veny5

RNG: akurat je skoda, ze vacsina Slovakov ked vidi, o kolko su lacnejsie vase-nase :) doplnky, tak si povedia: hm, to je nejake podozrive, ze je to take lacne... klasika, ale to, ze za tymi vysokymi cenami v obchodoch a lekarnach a pod. stoji rad ludi, co sa nabalia, tak to uz neriesia...smola. Ja som rada, ze este existuju ludia ako ste vy, RNG, s chrbtovou kostou. Klobuk dole.

RNG

Dovod pre zdieranie je nedostatocna konkurencia (mala ponuka) a neinformovanost zakaznika.
Ale mas pravdu, ceny v Europe su podstatne vyssie, ako v USA.
Pre to som otvoril dovozove obchody na doplnky potrravin, aby som mohol Slovakom ponuknut kvalitne a lacnejsie produkty z dovozu z USA, priamo od velkovyrobcov.
Nezda sa ale, ze by bol o ne dostatocny zaujem bez drahej farebnej a zavadzajucej reklamy. Zrejme ludia chcu byt klamani.
Ta mania za "znackovymi vyrobkami" tj takymi, kde draha reklama vytvori meno, nie kvalita a nizka cena,na Slovensku zialbohu prekvita.

RNG

Tak som skocil na web, aby som si skontroloval cenu pyrithionu zinku, je to pomerne draha chemikalia, ale aj tak mi vysla napr z jedneho chemickeho zdroja 21 korun za gram.
Takze v tej flaske sprayu mas cele 2 koruny hodno pyrithionu zinku!
Mimochodom , nasiel som aj Selsun Blue(2in 1 Pyrithione of zinc shampoo, 13 ozs=370 ml, 1% pirithione of zinc pod 10 dolarov, tj 250 korun.)
Asi budem nuteny miesat kremy a sampony sam, ked este zostanem v tomto "bussinese" stratovom pre mna zatial. Alebo najst lacne zdroje. Zatial som sa s kozmetikou nezaoberal, len na osobnu spotrebu, lebo som bol na komercne produkty alergicky.Teda moja koza.
Teraz ta alergia siaha aj na penazenku, hahaha, pri tych nemoznych cenach.

RNG

otvoril som si ten uvedeny zdroj na skin cap spray a zhrozil som sa!
ucinna latka zinok pyrithionate 0.2%, tj v 50 ml je to 100 mg dokopy a za to chcu vyse 6 stovak?

RNG

Otvor si www.google.com a daj tam slova skin cap.
Mne to ukazuje vyse 2 miliony stranok!
Prichadza originalne ako spray, krem, sampon dokonca aj pilulky.