Otázky na RNG

peter_

Mam otazku na RNG,ze kto vlastne je.Ak sledujem jeho prispevky,tak sa cudujem na viacerich z nich.Som lekar,mam uz nejake tie skusenosti,ale toto som este nevidel.

RNG

Ferini, na zvacsenu prostatu(hyperplazia)Pozri dole v tejto teme. Ak chces odporucenie konkretnych vyrobkov daj mi svoj e-mail.

ferino

ahoj RNG mam problem s prostatou Diagnóza:Hyperplázia prostaty(predstojnice)Digitálne rektálne vysetrenie prostaty:zväčšená,palpačne benígna prostata.USG prostaty ohraničená,kalk. objem 33 ccm.užívam tabletky 1x denne Tanyz ak je niečo na odstránenie tohto môjho problému prosím Ťa o nejakú doplnkovú výživu čo by som mal užívať.Vďaka

pentium

pyta sa toto:
Zdravim, v poslednom case (cca. 1 mesiac) mam velmi zvlastny pocit a to pri ejakulacii (pri sulozi aj masturbacii), konkretne na konci ejakulacie ako keby bol samotny ejakulat kyslejsi, trochu to pali. Spravil som si test ohladom prostaty na www.mojeprostata.cz a tam som dopadol dobre. Neviem teda, ci je to normalne, alebo mam nejaky problem. Za odpoved dakujem, s pozdravom

RNG

Co sa tyka paliveho pocitu v mocovej trubici, to moze byt dosledok zapalu z v tele vzdypritomnych virusov herpesu. Treba adresovat zvysenie viralnej imunity(selen, zinok,aloe, probiotika)
Moze to byt aj dosledok streptokokovej infekcie v mocovom trakte(atb., D- manoza, brusnice, propolis, GSE. oreganovy olej)

RNG

Na prostatu(hyperplazia, zvacsenie prostaty) su potrebne hlavne rozne rastlinne steroly, ktore postupne zmensia prostatu na normalnu velkost, cim sa vyriesi problem s cikanim, erekciou a hlavne predide moznosti rakoviny prostaty, ktora sa v hyperplazickej(zvacsenej) prostate casto po case vytvori.
Rastliny bohate na steroly su Saw palmetto(plody pilovej palmicky) pygeum africanum(kora africkeho stromu),korene zihlavy(Urtica diorca), olej z tekvicovych jadierok a podobne.
Na trhu su rozne zmesy tychto, aj ja mam oskusane(osobne, stari pani ako ja maju ten problem vyse 60 %) v predajni.
Ucinne musia mat aspon 160 mg sterolov na pilulku(tobolku) a treba brat tych toboliek od 1 az po 3 podla potreby. Ucinok je vidiet na toku mocu za 2-3 tyzdne.
Aj jod a niektore antioxidanty(selen,lycopen) su dobre na prostatu.

pentium

prosim ta rng=))jeden chalan tu ma problem s prostatou,mohol by si mu pomoct???odd:muske choroby,tema:palivy pocit na konci...

RNG

Lea,St johns wort(1-1.5 gr pred spanim, 0.3% hypericin), 5-HTP(50 mg) melatonin(3 mg)
Pomahaju aj mineraly,, hlavne kalcium a magnezium, tiez byliny ako harmancek, pastierska kapsicka, chmel a valerian .

lea02

zdravím Vás RNG my sme si už písali mám problém s nespavosťou niečo ste mi odporučili ale už neviem čo, začala som chodiť s tým na akupunktúru ... prosím Vás aké to boli tabletky ?