Otázky na RNG

RNG

Ta izbova kytka je jediny rozmarin(Rosemary) obsahuje aromaticky olej, pouziva sa do jedla a na caje.Je mierne antimikrobialny, dost silne protizapalovy(rosmarinic acid, esencialny olej z rozmarinu). Ci pomaha pri nizkom tlaku, neviem.
Bylinkari by ho mali mat, predava sa aj extrakt, cisty rozmariniovy olej , tiez kuchynske korenie.
Moja zena pouziva rozmarin na maso.

[zruseny12]

Prajem pekny den,ja by som sa rada opytala RNG-citala som,ze ROZMARIN POMAHA pri nizkom tlaku,ale pytala som ho uz vsade nikde nie je dostat.Mohla by som vediet ci vo vasich prirodnych doplnkochRNG,je nieco co obsahuje Rozmarin.Viem,ze je aj izbova kytka rozmarin.Dakujem za odpoved.Prajem pekny den.

RNG

Kremy obsahuju voskovite latky a hydrogenizovane(stuzene a vysychajuce ) oleje.
Viem, ze mastny vzhlad je nemoderny, ale oleje, ktore rozpustaju tvrde tuku zapchavajuce pory musia byt velmi tekute, nie kremovite, takze daju mastny vzhlad.
Pouzivaj ich aspon na noc, rano si to mozes zotriet obruskom na "suchy" vzhlad.Nepouzivaj mydlo na tvar. Olej rozpusti a vycisti tak isto.
Odporucam za studena tlacene(panenske=virgin a extra panenske oleje, kokosovy, olivovy, jojoba,sezamovy a ine)
Kokosovy je aj mierne antimikrobialny, ine mozes urobit antimikrobialnymi pridanim par kvapiek GSE alebo niektorych esencialnych olejov(max 2%, levandulovy, klincekovy, pomarancovy, tea tree(smrdi...)

RNG

3 kvapky GSE do pol deci vody(50 ml) pouzivam na spray do nosa uz roky, a sliznice v nose su citlivejsie nez creva.(1200 ppm)
Na rany do zmesi kokosovy olej 1lyzica, praskovy cukor 1.5 lyzice=dokopy to je asi 40 ml dam az 10 kvapiek GSE(5000 ppm) a davam si to priamo na otvorene rany, nikdy som necitil, ze by mi to sposobilo nejaky problem.
GSE v tychto koncentraciach, hoci velmi horke do ust, nie je ziadny problem.
Takze si mozes vyrobit napr zmes:
2 lyzice kokosoveho,lyzicku tekuteho E a dat do toho 10 kvapiek GSE.
To je vyborna zmes na hojenie.

zonula

ahoj RNG,chcela by som ta poprosit o radu ohladom dehydratovanej pleti na tvari.ci mozem pouzivat nejaky pripravok na celu tvar,lebo na cele a na brade mam tzv."krupicu-akne".vyskusala som viacere kremy,resp.gely,ale bud mi plet(subjektivne)este viac vysusili alebo upchali pory.prosim ta,ake zlozenie na kremoch na dehydratovanu plet by som si mala vsimat a ktorym galenickym zlozkam v nich mi odporucas vyhybat sa...dakujem

jana321

RNG prosim, mozem na hemoroidy pouzit kokosovy olej ktory zmiesam s vit. E v kvapkach a pridat do toho par kvapiek citricidal GSE? a vitierat si to dovnutra konecnika? nie je to nebezpecna kombinacia? hlavne to gse vnutri konécnika... alebo co je najlepsie?dik

wanda

dufam Peter, ze sa cudujes v dobrom.Mozno keby u nas viaceri lekari mali vedomosti RNG, mozno by bolo na Slovensku menej chorych!

kosa

peter_,
vyjadri sa konkretne comu sa cudujes a preco.

vetsina ''znormalizovanych'' obcanov SK sa nie raz za totality musela cudovat prispevkom a nazorom ''politikov'', kotri vsetko kritizovali no malokedy ponukali realne riesenie.
prispevky RNG su na vysokej urovni. hoci mozu nezaberat pre vsetkych a okamzite(cic), to co hovori-radi RNG, urcite skodi omnoho menej, ako to co hovoria-radia radovi lekari.