Otázky na RNG

RNG

Polotovary na hormonalnu upravu su diosgenin, prirodzeny progesteron a ine. Nachadzaju sa v produktoch senovka grecka(fenugreek) yam-divoky mexicky(dioscorea vilosa), pomocne su GLA z pupalkoveho ci borakoveho oleja, damiana a Dong Quai.

pentium

vlastne lenca nie,teraz som si uvedomil ze to je starostlivost o vlasy,no newiem,ani google nevie presne kde sa to da zohnat,snad v lekarni(ale asi to nenajdes hned v prvej,budes musiet pobehat)

lenca

RNG,prosím Vás,kde dostanem kupiť ten Skin cap.?Mám veľmi mastnú pleť.Veľa uhrov-čiernych bodiek.Hnisavé vredy nemám..Mám prebytok mužských hormónov.Ďakujem

pentium

inak s tym dermochlorofylom som sa preratal,myslel som ze to bude normalne priesvitne,som si myslel ze si to budem moct aplikovat na tvar aj normalne cez den,ale je to taky silno zeleny roztok,a na ulicu a von predsa nemozem ist so zelenou tvarou!!!ci ano???:D

pentium

prosim ta rng,a co si myslis o dermo chlorofyle od dr,mullera???a akne???moze to pomoct???prave som si to dneska kupil a je to take zeleno,bleeeee...

RNG

Nakaza v tych nahromadenych vyluckoch v hrckach pod kozou sa obvykle dostane cez vyvodovy kanalik dovnutra.
Mozu to byt rozne bakterie, virusy, kvasinky, plesne a podobne. Ich vylucky tvoria cast hnisu, su toxicke a vytvoria zapalove zony.
Tak ako sa bakterie dostanu do mazovuch kanalikov, da sa tam prepasovat aj rozne ine latky, antimikrobialne sirokospektralne alebo specificke antibakterialne(atb) alebo protikvasinkove a protiplesnove.
Tie zapal zastavia, mikroby vyhubia ale povodnu pricinu-zvysene vylucovanie tukov, hlavne znicenych a vysychavych(tj tvrdnucich), ktore zablokuju vyvod , neriesia.
To sa musi dosiahnut zmenou diety a precistenim tela.
Hormonalne upravy tiez napomozu, ked je znizena vyroba dehydrotestosteronu(hak, zinok)menej sa vylucuje z mazovych zliaz a problem s akniami a vyrazkami je ovela mensi.
Skin cap obsahuje zinc pyrithionate, ktory je nielen upravujuci =znizujuci vyrobu dehydrotestosteronu a tym znizenie vylucovania mazu, ale aj sirokospektralne antimikrobialny(tj potlaca aj bakterialne aj ciastocne kvasinkove infekcie.)
V prirode je ale plno latok s podobnymi ucinkami, ako napr kyselina azaleova(mierne antimikrobialna) kokosovy olej(tiez mierne ATM) ale aj silne ako oleuropein(extrakt z olivovych listov), GSE(citricidal) Oreganovy olej, vytazok z gravioly a mnohe esencialne oleje(rozmarinovy, skoricovy, klincekovy, tea tree(malaleuca),ciastocne aj prchave oleje z levanduly a harmanceka a ine).
Takze prostriedkov je habadej, cakam len kedy niekto zacne vyrabat slusne kremy z nich a nie chemicke kozmetiky.

pentium

RNG=))A aky je rozdiel medzi kvasinkovym akne a akne bakterialnym???A pomaha ten skin cap aj na kvasinkove a aj na bakterialne akne???

RNG

Esterizacia zvysuje rozpustnost, ale nie kompletne.A je to zase chemicky proces, kde sa pridavaju rozne chemikalie a casto nie je dokonaly-ako nic na svete-takze vysledok moze byt skodliva chemia.
Ja som zasadne za prirodne, potraviny.