Otázky na RNG

RNG

allanon, vdaka. Je to vyborny zdroj s vybornou cenou. Ja osobne by som sice dal mozno viac KCl, menej NaCl a pridal trochu MgCl2 alebo CaCl2,a 10 krat tolko jodu(150 mcg denne=DOD je prinizko) ale v podstate je skoro idealny.
Neviem, ci ma zmysel pre mna predavat to v mojich obchodoch, rozhodne dovoz by bol podstatne drahsi(mnohonasobne).
Mozno by som to ale mohol kupit priamo, od vyrobcu na Slovensku.

allanon

RNG, trikrát som vám odpovedal na mail ohľadom tej soliacej zmesi, zakaždým sa mi vrátil ako nedoručený. Tak to dám sem: zloženie je: max.58% NaCl, 38% KCl, 20-34mg/kg I. Cena je 25Sk za 1/2kilový sáčok. A ďakujem za rady.

RNG

Moj syn pouzival na hlasivky tesne pred spievanim trochu citronovej vody(jeden citron vyzmykany do 1/2 litrovek flasky vody, z ktorej si podchvilou glgal)

RNG

Senovka grecka je vyborny prostriedok, je liek aj na cukrovku2. ake treba ho brat vela(2 lyzice semena povarit v o vode a vypit vodu a zjest varene semena) a clovek po nej smrdi ako MAGGI korenie.
Takze mam preferenciu na dobre vyskusany a ucinny mexicky yam.

pentium

RNG=)))chcem sa este spytat co je dobre na hlasivky???teda na spev???Lebo mam vystupovat v speve v jednom dome kultury a chcel by som aby som mal krasny a cisty(no nieze by som nemal aj teraz ,ale chcem mat lepsi...)