Otázky na RNG

mamca

Tak potom ti odporúčam zarobiť si olej,asi 2dcl s 15 kvapkami rozmarínovej silice a 5-7 kvapiek silice santalového dreva a používať na natieranie po kúpeli,je to vhodné pri bolestiach svalov,reumatizme,nízkom tlaku,celkovej slabosti a okrem iného má pozitívne kozmetické účinky. :)

[zruseny12]

Dakujem mamca,urcite si to kupim,ak budem mat prilezitost,ja to potrebujem koli tlaku,a ked je to aj na koncatiny tak aj na to.Mna strasne bolia nohy.Krasny den prajem.

usiko

RNG, uz pisem to tejto temy, aby ma zase niekto nezvozil, ze stale zakladam nove...ale jednoducho ma to nenapadlo...
Potrebovala by som od vas vediet anglicky nazov Senovky Greckej, pretoze si chcem objednat u vas senovku aj yam, ale ta pani v Lucenci nevie, aky je ang. nazov senovky, alebo tych kapsul z nej, tak mi to nevie pribalit.....Este sa chcem opytat, ci mozem senovku a yam brat spolu, a v akych davkach....ide mi o upravu cyklu...dakujem pekne...

mamca

Vnútorné použitie-1 až 2 kvapky silice na lyžičku medu alebo do pohára teplej vody,2-3x denne,môžeš to použiť aj do šalátov,pri príprave rýb alebo mäsa.Alebo dáš 5 kvapiek do lyžice panenského oleja a použiješ na natretie tela,hlavne končatín,prípadne sa robí aj kúpeľ s pridaním silice do morskej soli.

mamca

Mariaa,pýtaj si v obchodoch,kde predávajú silice,rozmarínová silica sa dá kúpiť,tam by ti mali poradiť aj spôsob použitia.Musí to byť silica,nie vonný olej.

[zruseny12]

no ja som sa pytala v potravinach na rozmarin,tak vobec o nom nevedia,ale je vela potravin,tak budem sa pytat dalej.Viem,ze sa maso takto robi,niekde som pocula,ze aj Rozmarinove vino existuje.Dakujem velmi pekne za odpoved.Prajem krasny den.

RNG

lucy_jazz, som starsi a teda skusenejsi clovek, ktory sa popri svojom normalnom zamestnani(inzinier a vyrobca) uz vyse 14 rokov zaobera citanim lekarskych periodik alternativnej(vyskumnej) skupiny lekarov, ktori pouzivaju prirodne latky miesto syntetickych farmaceutik.
Aby som sa mohol s tymito pre mna a moju rodinu a priatelov velmi uzitocnych vedomosti a naslednej praxe podelit aj s inymi ludmi, hlavne krajanmi na Slovensku, dovazam tam do svojich obchodov(ktore silne dotujem, aby som mohol udrzat nizke ceny)kvalitne potravinove doplnky z USA, kde je tento smer(prirodne potravinove doplnky) podstatne pokrocilejsi, ako v Europe.