Otázky na RNG

simpli

anjelicek ja som v minulosti mala ten isty broblem ako ty a volala som na zelenu linku antikoncepcie, zdvihla mi zena ktorej som vysvetlila co sa mi stalo, ona mi odpovedala ze nemame tie letaky v baleni brat vazne, ze to tam musi byt napisane a povedala mi presne to co som ti napisala v predoslom prispevku.

simpli

Toto je otazka na gynekologa. Po dlhodobom uzivani HAK sa vytvara husty hlien v oblasti krcka maternice, ktory zlikviduje spermie, takze nie je mozne aby si bola tehotna, okrem toho hlienu si aj neplodna.. sice nie som gynekolog, ale dlho som antiku uzivala.

anjelicek

rng:
chcela by som sa spytat.24.12 som zabudla uzit antikoncepciu.den pred som sa s priatelom milovala.bola to 17 tabletka(dala som si ju az tak po 17 hodinach)menstruaciu som dostala presne,ale bola slabsia.je mozne ze by som bola tehotna??

usiko

RNG, a este by som chcela mat jasno: pouziva sa ten yam a damiana na upravu nepravidelneho menstruac. cyklu a mozno aj anovulacneho cyklu? Dakujem pekne za odpoved...

RNG

Senovka grecka je fenugreek, ja som ju za cas pouzival na cukrovku, ale prestal som, lebo clovek od nej smrdi ako korenie Maggi.
Yam obsahuje aj tak ovela viac Diosgeninu, takze zatial fenugreek nemam dovod dovazat.
Na upravu cyklu by som ti skor poradil pupalkovu alebo borakovy olej a damianu, ked chces brat nieco extra okrem yamu. Ale aj sam yam by mal stacit. Len v pripade, ze mas bolestivu periodu alebo prilisne hromadenie vody,by som bral extra spomenute.