Otázky na RNG

RNG

Rybacie oleje a ine omega 3 oleje(3 az 15 gramov denne, rozne proteolyticke enzymi brane na prazdny zaludok hodinu pred jedlom(bromelain, pankreatin, nattokinaza, serrapeptaza)- to vsetko znizuje lepkavost platniciek a tym znizuje hustotu krvi.
Ciastocne znizuje hustotu aj prostriedok proti vysokemu cholesterolu,
Policosanol(vytazok z listov cukrovej trstiny).
Riedi ciastocne aj vitamin C a niektore organicke kyseliny.

pentium

rng,priznako coho su suche pery????mam strasne suche pery,kazdu pol hodinu si ich musim natierat ,a ked tak neurobim,uplne sa mi vysusia a zacnu mi krvacat :(((

xyz

RNG niekde si uvadzal ze na vnutorne hemeroidy je dobry tusim aj pagastan? prosim ta, kde to zozeniem a co je to krem ci caj , ci ako to posobi

mamcea

jaj a skoro som zabudla, co je lepsie 5 htp, alebo lubovnik, lebo odporucas oba, len neviem aky je v tom rozdiel.

dakujem

mamcea

a este by som sa chcela opytat ci mas aj pankreaticke enzymi s trypsinom a chemotrypsynom alebo len papain a bromelain?alebo nieco blizke wobenzymu

mamcea

tiez by som rada vedela davkovanie jodovej tinktury na kozu ako casto, kde a kolko kvapiek
a quercetin c ake je davkovanie pre 4 rocne dieta. aj ci mozem vsetky tie "tabletky polit, ci sypat ak su v kapsliach

mamcea

RNG prosm potrebujem vediet ci betaglukan od teba moze uzivat na imunitu aj male dieta-4 roky a ake je presne zlozenie, teda co vsetko to obsahuje a z coho konkretne je ten vytazok co mas na predajni. Dakujem pekne.aj ci to moze uzivat dlhodobo, alebo ako

evcca

ahoj, chcela by som poradit nieco alternativne na travenie, po kazdom jedle sa citim plna, hoci sa stravujem racionalne, vobec mi netravi. a mam, mala som ppp. pancreolan a kreon mi nezaberaju, matovy caj uz tiez nie.

anjelicek

uff,tak to si ma upokojila,na inej stranke mi pisali ze to je mozne,lebo ze spermie prezivaju v tele zeny 3 dni.pisala som aj na tu antik.com,som zvedava.