Otázky na RNG

hannahh

JE TAM TEDA DAVKOVANIE NA DEN DLA NOVEHO VYSKUMU, CI NIE, CI AKO? SU TEDA TIE PERCENTA PEKNE ZAVADZAJUCE A JA SI PODLA TOHO OBJEDNAM DACO LEN 1X A VLASTNE VYHODIM PENIAZE,LEBO ONO MI JEDNA FLASKA STACIT NEBUDE, A JA SI PODLA NAPISANEHO BUDEM MYSLIET, ZE ANO. TAK AKO TO SAKRA JE?????? MANZELOVI BY SOM CHCELA KUPIT C.2041 NA KOLENO PO 2 OPERACIACH, ALE NEVIEM CI MU NIECO 2 BALENIA UROBIA. KOLKO BY SI DOPORUCIL NA TAZKY PRIPAD? CITALA SOM NA NETE, ZE CHONDROITIN SA V TELE VSTREBE MINIMALNE - LEN 0,8 PERC.Z 200 MG, TAK KEBY TOTO CLOVEK NEVEDEL, MAL BY TEN PRODUKT ZA FANTASTICKY..LENZE TAM SCHVALNE NIC NEPISU ALE JA CAS NA TO ABY SOM SI VYHLADAVALA KAZDY PRVOK A JEHO POTREBU NEMAM. TAKTO JE TO V TEJ MEDIKAMENTSKEJ BRANDZI!!!!POOTM KUPUJES A MENIS LEBO TI NIC NEPOMAHA, CHYBA JE LEN V PRESNYCH INFO A V PROSPECH PRE KLIENTA.TAKZE TAM TYCH 1000PERCENT A NEVIEM KELKO, TO JE OMYL?ASI ANO, NEBOLO BY TAM POTOM PRIKAZANA DAVKA 3X DENNE.
PREPAC,ALE STVE MA, KED SA VECI KTORE MAJU BYT PRE LUDI OTVORENE, TAK TVARIA, ALE JE TO ODFAJC.
ESTE PROSIM, OREG.OLEJ- AKO DAVKOVAT? MAM CHRONICKE CHLAMYDIE TRICHOM.
MOZEM BRAT TEN, GSE A ZINOK A SELEN NARAS? LACTOBACILY OVSEM ZVLAST.
ODPOVEDZ PROSIM NA KAZDU Z MOJICH 3 OTAZOK, POTOM BY SOM SA ZAS CHCELA SPYTAT TO ISTE. MAM NA TO PRAVO. DIK

usiko

Rng, kazde rano uzivam propolis /spraveny doma zo suroveho propolisu vyluhovaneho v liehu a scedeneho...../, davam si tak desat patnast kvapiek do teplej vody s lyzickou medu a vypijem. Je to oki? a na co vsetko to pomaha? teda ma to vobec pre oorganizmus taky zmysel ako som citala? dakujem

laurea

RNG prosim ta , a moze aj I3C teda indonal uskodit? lebo ono sa pise vraj je to fytoestrogen-teda ze obsahuje hormony-fytoestrogeny, alebo je uplne neskodny a bezpecny, alebo myslis, ze na daco pomoze a ine moze poskodit? je protirakovinovy alebo v niektorych pripadoch moze podporit rakovinu ako napr. soja/som sa docitala/. dakujem za odpoved
este by som sa xcela opytat na Se-selen lebo ho odporucas ako protirakovinovy,ale hovori sa o tom prvku, ze ak je telo xronicky vystavene selenu, tak dostane chemicky vyvolanu rakovinu-najcastejsie leukemiu z poskodenia nasledkom selenu! prosim ta, mozes objasnit, ako to teda je, lebo sa snazim uzivat selen pravidelne denne a teraz som v na poxybach. dakujem aj za tuto odpo

RNG

Objednavaj podla moznosti len to, co sa bude spotrebuvat okamzite.
Odporucene davky su rozne, s tzv oficialnymi DOD(denne odporucene davky, stanovene v roku 1948) to casto nesuhlasi.
Novsi vyskum berie do ohladu klinicky vyskusane davkovanie, kde je zohladneny vek, absorbcia a podobne, samozrejme vela lekarov s tymi davno zastaralymi povodnymi davkami absolutne nesuhlasi a maju to podporene tisicami vyskumnych prac.
Rozdiel medzi absorbciou podla formy (mineralov) a veku je az 10 ku 1.
Uhlicitany(karbonaty) a oxidy sa absorbuju najubohejsie, aj u mladeho je to len 20%, vo veku cez 50 rokov je to casto len 4%.
Preto pre starsich odporucujem casto ine formy mineralov-organicke viazanie(citraty, maleaty, proteinove chelaty, laktaty, glycinaty, glukonaty...)Tam stupne aj u starsich absorbcia cez 40%.

hannahh

pre RNG: ahoj! mate tam teda skvele produkty, potrebovala by som skoro vsetky - aj pre clenov rodiny,tak objednavam a objednavam, len dovolat sa do lucenca!
este mi ale vysvetli, preco je napr. doporucene davkovanie 3x za den min.zmesi na kosti, ked v rozpise su vsetky polozky vyssie nez 100percent, aj viac. a este pri extrakte zel.čaju - tam je 315mg v kapsly - to je ake mnozstvo na den pre fajciara?. ps: aku maju zarucnu dobu vyrobky? niektore by som chcela darovat o pol roka.dakujem a idem zavolat

RNG

Usiko, vacsi tlak, vacsia spotreba. Zmena stravy moze tiez byt pricina.
Hannah, zavolaj do obchodu vlastne konatelke. ta ma na starosti posielanie postou na dobierku.

hannahh

AHOJ RNG,
dik za odp., GSE na ponuke nemate, ale ak zavolam konatelke hovoris ,ze mi ho poslete? chcem si totiz objednat viac veci, ale naraz, abysom neplatila 2 postovne. tak chcem najprv overit to GSE.
dakujem

usiko

RNG, a je mozne, ze sa mi serotonin rychlejsie spotrebuva, ked som sa prestahovala do ineho mesta, zvladala som to a este aj zvladam dost tazko, vela veci sa mi v zivote zmenilo, teda bydlisko, priatel, som tu bez kamaratok a bez rodiny....a potrebujem sa s vecami nejako vysporiadat....
Alebo je problem v tom, ze som vgetarian?