Otázky na RNG

bojkos

Prosim je nieco velmi ucinne aj na fobie co naozaj zabera? Na panicky strach z chorob co sa neda ovladat aby clovek na to nemyslel? Tie slabsie lieky co mi dali na to nejak vobec nezaberaju, silnejsie som neskusala nechcem bojim sa aj tych ze by som si zdravotne poskodila takze nemozem ,som v zacarovanom kruhu :( Da sa toho nejak zbavit? prosim porad RNG

jessica.2

no ja mam prsia krásne a su trojky, staram sa o postavu, pravidelne cvičím, a chodím do solaria, a moje prsia su fakt krásne a hlavne pevné,...kedysi som mala vačšie prsia, a chalani sa strasne za mnou otačali a každý ma chcel mať len kvoli nim:)) čo mi pripadalo trosku smiešne, ani jedna baba nemože za svoje telo, aké ho ma, s takým musí byť spokojná, len sa musí on pravidelne starať, aby bola stale krásna a atraktívna pre mužov a hlavne sexi:)) no ale mam už teraz manžela, mam 24 a on, ked sa vyzlečiem, tak mi vzdy povie, že skoda, že už nemam vačšie, každému sa paci niečo iné. Ale zasa by som nechcela mať 5 to je velká zátaž na chrbticu, v tomto lutujem vas ženy. Budte spokojné s takými aké mate:)) Na velkosti podla mna až tak nezalezi...hoci niektorym chlapom ano, ako napr. moj manžel si nevie vynachvaliť činske sanky ;o))

laurea

RNG a zabudla som sa este spytat prepac, ze ci teda ten INDONAL je alebo nie je fytoEstrogen, lebo nemam v tom jasno, ja tomu nejako nerozumiem co tam pisu.Dakujem

laurea

vdaka RNG. Takze este posledna otazka ohladom toho I3C Indonalu - co si myslis, moze sa uzivat dlhodobo kazdy den aj pol roka ci viac? alebo sa musi urobit pauza,alebo je nutne vysadit ho/po ako dlhom case?/aby nesposobil zdravotne riziko? dakujem.
a ten selen teda mozem pravidelne kazdy den vkuse po cely rok v tych odporucanych koncentraciach a zarucenie nebude karcinogeny?
dakujem ti

RNG

Ecka su rozne pridavky, prichute a farbiva. Dnes pouzivane musia byt schvalene ako potravinovy doplnok, tj v davkach pouzivanych neskodne.
Casom sa tieto kriteria menia, to co bolo pred rokmi uznavane za bezpecne dnes nemusi byt.
Akonahle zistia v potravinarstve, ze nieco je oznacene za skodlive, sami to vylucia.
Co sa tyka tych eciek vo vitaminovych cukrikov pre deti, napr jeden z vyrobkov, ktory predavam ma sedem rozdielnych. Podla mojich informacii su vsetky bezpecne, mozete si to skontrolovat na
curezone.com.
V poslednom case bol okolo toho velky vietor vsade, lebo sa dovaza tovar z roznych krajin, kde maju zastarale normy a predavaju potraviny s Eckami, v inych krajinach neodporucenymi.
Co sa tyka USA a Europy, ti su najvyssie v ochrane a vyskume, vyrobky z tychto krajin su bezpecne podla najnovsich noriem.

RNG

Laurea, I3C sa odla mojich zdrojov informacii pouziva v davke 2x300 mg.
Nepocul som o hladine toxicity, ze by bola nejak blizko tejto davke.
Co sa tyka selenu jedovate davky su radove vyssie. v desiatkach miligramov.
Predavkovanie vselicoho moze zamorit telo a prispiet ku vzniku rakoviny.

Joda, davka jodu prospesna je este stale predmetom diskusii. Podla starych DOD z roku 1948, je to 150 mcg denne.
Japonci beru priemerne vyse 80 krat tolko V PRIEMERE jedenim morskych rastlin,mnohi lekari vyskumnici zaoberajuci sa jodom odporucaju od 3 do 10 mg denne. Ja mam konzervativny nazor niekde medzi DOD=150 mcg a 10 mg, snad 1-2 mg?

Vceli med zbierany s nezamoreneho prostredia je velmi zdravy.
Usiko, ja som dlhsie pouzival 2 lyzicky propolisu do mojich ovocno- zeleninovych mixov, takze par kvapiek nie je iste vela.
Hannahh,Ta absorbcia chondroitinu je velmi zavisla od velkosti ciastociek, ale je okolo 5%, to 0.2% je velmi prehnane.
Ak chces dostat lepsiu absorbciu, vysyp to do polievky a povar, tak sa hydrolyzuje a rozpusti, potom sa lepsie absorbuje.
Varenim sa glukosamin ani chondroitin neznicia.Ani MSM ani EPO.
Tak isto zelatina sa neznici.

Davkovanie oreganoveho oleja je 3x2 zelatinove tobolky, vzdy s jedlom!(korenina, divoky pamajoran)
GSE pijes postupne cely den, povedzme od 8rano do 4 poobede.
Rano si hned po ranajkach das selen a zinok. Vecer po osmej alebo pred spanim zober probiotika, najlepsie s jablkom, aby sa dobre rozmnozili.

ha

POZOR NA TO LIDICKY! KUPRIKLADU TAKOVE ZVIRATKA S VITAMINY PRO DETI JSOU PLNE JEDOVATYCH ECEK! MYSLELA JSEM ZE HESLO ZNI: VSE ZLE JE NA NECO DOBRE, ALE JE TOMU NAOPAK. S DOBROU VIROU DAVAM DECKU VITAMINY, PROPOJENE ECKAMI? VSECHNY - PO NALEZENI SKALY SKODLIVOSTI - SKODLIVE OD 3 STUPNE PO 5.JINAK SE TO V DNESNIM SVETE UZ ASI ALE NEDA. FUJ TAJBL! ACH

zonula

hannahh,ja len tolko: na porovnanie,ze v lekarni v SR asi tazko najdes napr.zinok s obsahom 50mg za taku cenu-byva len 15mg,oreganovy olej v kapsuliach v takej koncentracii a v pocte kapsuli ovela mensom stoji na nete cca 450ceskych korun.skus si chvilku posurfovat a porovnat ceny.
inak ja sa tiez chystam do toho obchodu,duf.ze este nieco bude:)..

hannahh

A TY MAS OVSEM PRAV NEODPOVEDAT... PARDON, ALE NELUBIA SA MI NIEKTORE VECI ,AKO OKASLAT LUDI, AJ KED SA JEDNA O ICH ZDRAVIE...VED KED JE NOVE DDD, TAK BY TO TAM AJ MALO BYT? A TO SOM Z TVOJEJ ODPOVEDE NEVYCITALA