Otázky na RNG

RNG

Usiko, policosanol by mal znizit cholesterol aj treiglyceridy. hlavne je ale vyhybanie sa znicenym tukom(tzv rastlinnym, hydrogenizovanym, stabilizovanym, stuzenym a pod) a jest len panenske(virgin)
Podla poslednej spravy zo skladu(vcera) by mali byt v Lucenci este nejake GSE, staci sa len spytat konatelky alebo Luceneckeho obchodu(tam je sklad).

usiko

RNG a este jedna otazocka, co by ste poradili na znizenie triglyceridov /tukov/ v krvi? Okrem zivotospravy, tu dodrziava, ale je to porucha metabolizmu vraj, vola sa to hypertriacylglycerolemia alebo tak nejako....dakujem

hanahh

NESKODNOST NEBO SKODLIVOST ECEK JSEM VYCETLA Z biotox.cz . ZADATE CISLO EMULGATORU A VYHODI TO HODNOTU SKODL. MOZNA MAS PRAVDU, ZE BY TO NEPOVOLILI, POKUD BY TO OPRAVDU BYLO V "TECH" DAVKACH SKODLIVE!!! ALE V JAKYCH???? CO JE TO PRO NE. KDYZ POVOLI " JEDOVATY"MARGARIN, MYSLI TIM ASI JEN MNOZSTVI V JEDINE JEHO KRABICCE, AL ENEDOMYSLELI SI, ZE KAZDY CLOVEK HO MUZE POUZIVAT RUZNE. NEKDO I 10X ZA DEN,NATRE SI HO NACHLEBA - ALE TO UZ NERIKAJI. PODLEMNE SE HEZKY VYHLI TAKOVYM SCHVALENIM RIZIKU ZAMITNUTI VYROBKU. NEBO JAK JE TO SAKRA???????????MINULE JSEM SI OUPILA MADASKY SYR fLAMENQUITO A MEL 5 NEJHORSICH RAKOVINOTVORNYCH EMULGATORU! OK, MOZNA S 1 TAVENEHO SYRECKU NA SVACINE BYCH NEZGECLA, ALE CO KDYBY MI ZACHUTNAL NA KAZDE RANO?????? RNG - URCITE EXISTUJOU I CISTE SMESY VITAMINU PRO DETU, NEMUSI MIT ZROVNA ZELATINOVOU FORMU, ,TA JE NE MOC ZDRAVA

usiko

RNG, GSE u vas teraz nemaju, tak som pisala kamaratke v UK, ci sa na to nepozrie, toto nasla a napisala mi: Grapefriut Seed extract liquid concentrate. Je to pod nazvom Citricidal TM 34%. 45 ml flaska okolo 7 libier a 100 ml flaska 13 libier. Zobrala som si o nom letak ale prave tie ingrediencie tam nie su napisane. Tak to je super. Este som sa tesila ze som nasla letak. Je tu sice napisane na co vsetko sa moze pouzivat. Su tu 3 kategorie pouzivania :
Internal : orally, dental rinse, throat gargle, ear rinse, vaginal rinse.
External: scalp, nails, facial cleanser, skin rinse.
Household use: toothbrush cleanser, vegetable, friut, meat, poutry wash, dish and utensil cleaning additive, cutting board cleaner.
Je tam upozornenie - senzitivne casti tela ako usi, usta, nos, oci - moze nastat iritacia, ale po oplachnuti vodou by mala prestat po 48 hod. Chcela by som sa opytat, nakolko sa toto odlisuje od vasho GSE...dakujem...

kali

pytala som sa len preto, ze ma to bavi a urobila by som to kludne zadarmo.ale ked nie, tak potom nic. ale aj tak by som mala cas az cez semester.a dalo by sa spravit nieco jednoduche, ale tusim moje napady nie su vitane, tak uz radsej prestanem. aj tak stranka je fajn.:)

RNG

Moj syn mi to stale hovori, ale tym by sa zvysil objem v kilobytoch a nechodila by pre mnohych s telefonnymi modemami dobre.
Okrem toho extra reklana stoji extra peniaze, a to by zbytocne zdrazilo produkty.

RNG

Indol 3 carbinol z kapustovin je v mnohych lekarskych zdrojoch(alterrnativnych) spominany ako protirakovinny, ako pracuje, nemam ani sajnu, viem ale ze pracuje, lebo nemam dovod mojim zdrojom nedoverovat.
Lubovnik je velmi dobre preskumany, pouzivany uz od cias stareho rima, ucinna zlozka je hypericin a ta ma mechanizmus ucinnosti typu SSRI(selective serotonine reuptake inhibitor=znizovanie zaniku serotoninu), tak ako mnozstvo patentovanych syntetickych drog. Takze zvysuje hladinu serotoninu tym, ze mu nedovoli sa reabsorbovat=zaniknut(reuptake)
Mimochodom odporucena davka je ekvivalent asi kila brokolice alebo 20 gramov naklicenych semien ruzickoveho kelu.

kali

RNG, som minule pozrala vasu stranku a tak mma napadlo, ci by ste nemali zaujem o nejake vylepsenie designu, nieco by som mohla vymysliet