Otázky na RNG

verucca

ak sa chystas do obchodu v Ba, tak myslim, ze uz ester C je vypredane,tovar vraj dostanu 17teho. Radsej najprv zavolaj do predajne, aby si nesla zbytocne, lebo ja som dost veci nezohnala

RNG

Na virus je 1 gram ester C, zapit, kazdu hodinu.Treba brat asi 2-3 dni aj v noci podla moznosti.
Na sprievodne bakterie oreganovy olej 3x300 mg denne, s jedlom!. Treba brat asi 10 dni(cisti pluca aj davno po vybiti virusu)

Samozrejme selen 200 mcg a
zinok 50 mg.
To v podstate treba brat cely cas na zvysenie imunity, hlavne v case epidemii.Zinok mozes brat neskor kazdy druhy den.

Probiotika, vecer aspon 3 hodiny po poslednej davke oreganoveho oleja.
Inac pre zdraveho staci 1 za tyzden

claudia

Ahoj RNG. Prosim ta o radu, moj priatel ma chripku a zajtra rano sa chystam do tvojej predajne. Mohol by si mi prosim ta poradit co presne mam pokupit a ako to mam davkovat aby cim skor vyzdravel? Dakujem:-)

RNG

Usiko, v poriadku. Potravinove doplnky sa povacsine nekrizuju, kazdy robi nieco ine v tele a naviac su hodne tolerantne na predavkovanie, ovela viac, nez farmaceutika.
Predavkovanie potravinovymi doplnkami je vlastne len prejedenie a musis to presvihnut poriadne aby si z toho mala nejake zle nasledky!

RNG

Vsetky tri tie tvrdenia su ciastocne pravdive, ale ucinky su pomerne male.

Ucinna antikoncepcia pouziva velke davky progesteronu(synteticky progestin, gestagen a ine),
tolko by telo z yamu nevytvorilo.

Totiz v yame je len polotovar na hormony-Diosgenin a telo si samo z neho vytvara potrebne hormony na rovnovahu,
antikoncepcia nie je rovnovaha, to je neprirodzene vela,potlacenie prirody.

Pupalka a yam su zdrojom na hormony, starnutie je sprevadzane poklesom hormonov, tj do urcitej miery omladzuju. Ale nepovedal by som, ze nejak extremne.
Vykolajenie hormonalnych hladin niekedy vedie k tlstnutiu(vid niektore hak nasledky)
Prirodzena uprava do rovnovahy moze znamenat schudnutie do normalneho stavu.
Rast prs je tiez podmieneny hormonami, ale zase, prejavi sa to len vtedy, ked ma niekto chorobne malo hormonov a tieto doplnky mu daju material na zvysenie hladiny do normalnej.

Takze na jednej strane je to ciastocne pravda, na druhej strane neocakavaj velke vysledky, to sa moze stat len ked mas hormony uplne pocuchane.

Nenavidim, ked sa rozsiruju polopravdy len na to aby sa nasilu predavali tovary.

usiko

RNG, a este, nikde som to nenasla tak sa pytam radsej : beriem yam, dong quai, pupalku, damianu a 5 HTP naraz pri tom istom jedle, moze byt? totiz pri odporucanom davkovani mi to inak nevychadza....dakujem

usiko

RNG, citala som si na internete viac info obylinach co som si u vas objednala, a mala by som par otazok:
1,co je pravdy na tom, ze divy yam je ucinnou antikoncepciou pre zeny bez vedlajsich ucinkov? /podla mna blud, ale co uz.../
2, Vraj yam podporuje narast svalovej hmoty, znamena to, ze sa mi moze upravit pomer tuku a svalu...teda ze sa zmensuju tukove bunky?
3, co vy na to, ze prave angelika, damiana a yam sa casto vyskytuju vo vyrobkoch akoze podporujucich rast prs u zien? 4, pupalka aj yam spomaluju starnutie organizmu?dakujem...

RNG

Jully, ber len polovicu na oci, aby si nedostala prilis vela zinku, ten je aj v zinku proti akniam.
Stres sa odstranuje inymi prostriedkami,to mozno kombinovat s tymi druhymi dvoma bez problemu.

jullly

ahoj RNG,
prosim ta. Objednavam si od teba doplnok na oci, akne a proti stresu. Mozem ich uzivat sucasne denne? Viem, ze su to doplnky, ale nie su to predsa len privelke davky niektorych latok? Dakujem ti.