Otázky na RNG

sariana

RNG, prosim o vysvetlenie:
u teba mas horcik 30 mg, co je dost mala davka. V lekarni som si kupila pripravok s nasledujucim zlozenim:
magnesii lactas dihydricus 500 mg, co zodpoveda 51 mg cisteho horcika v 1 tablete. Pomocne latky: oryzae amylum, talcum. Prosim ta, kolko horcika vlastne prijmem v 1 tablete? 500 alebo 51 mg?

arka

Ďakujem za reakcie aj Ivka1, aj alti.S mojimi problemami som zatial nic nerobila (čo sa tyka vyšetreni)Mam doporučenie k ortopedovi, kde sa chystam v najbližšich dňoch isť. Preto som sa pytala o radu, aby som vedela čoho sa môžam dožadovať, na čo sa sustrediť, lebo s našimi lekármi to nie je vždy jednoduché.

pralinka

a teda to NAC sa kde da zohnat?da sa to kupit v lekarni, alebo sa to vyskytuje v niektorych potravinach? :)hm?:)

alti

Arka,
je velmi malo pravdepodobne, ze bolesti vystrelujuce do bedroveho klbu su bezprostredne z krcnej chrbtice. Dalo /prepojenie krcna cast a Tvoje bolesti/ by sa to vysvetlit tym, ze ak zhavaruje jedna cast chrbtice, je len vecou casu, kedy budu signalizovat problemy aj jej dalsie casti /hrudna, krizova/. Ak chce zistit pricinu, treba kvalitne vysetrenie /rontgen nestaci/ ako CT, NMR

[zruseny12]

V prvom rade chcem podakovat este raz RNG,beriem aj betain HCL,obsahuju to doplnky podla krvnej skupiny.
IVKA1-dakujem velmi pekne za pomoc,teraz beriem RANO-tablety podlakrvnej skupiny,OBED-vapnik,rybi olej a Hemodin VECER-vapnik,horcik,zinok a pycnogenol.
Zatial som s tym spokojna.Na travenie sa snazim jest vela jogurtou,ovocia zeleniny.Nemozem velmi robit pokusi,lebo vsetko nove mi podrazdi creva a dostavam potom krce.Inak vsetko je na prirodnej baze,ziadna chemia.Dakujem za ochotu.Prajem pekny den.

Ivka 1

Maria napíš mi na mail ak chceš.Poradím Ti kombináciu produktov na prírodnej báze,ktorá by Ti mohla pomôcť pri Tvojich zdravotných ťažkostiach.

RNG

Tazko odporucova vsetky produkty akejkolvek firmy, ale obe Just aj Nahrin su reputabilne firmy a predpokladam, ze im zalezi na mene a nedaju na trh nejaky smejd.
Ale ich ceny su iste velmi vysoke, lebo Svajciarske produkty su vsetky velmi drahe.
Ak mas nejaky specificky produkt, mozem posudit jeho obsah a pripadne poradit lepsiu alebo podstatne lacnejsiu verziu./