Otázky na RNG

evcca

ahoj, co si myslis o SSRI antidepresivach, vraj si telo na ne zvykne- a potom jeho vlastne presynapticke strbiny odmietaju tvorit serotonin a davky treba neustale zvysovat. ja uzivam magrilan, je to fluoxetin a patri k SSRI, da sa to nahradit niecim prirodnym, okrem lubovnika bodkovaneho?

RNG

Mariaa, dieta sa moze narodit so vsetkymi infekciami, ktore mas-teoreticky. Rozhodne s vitalnymi, mozno aj mykoplazmy su prenosne.
Tvoje telo trpi nedostatkom mineralov, tak pravdepodobne aj dieta by nedostalo dost a ty by si bola este horsie na tom. Mozno intenzivnym doplnovanim by sa to dalo nahradit pre vas oboch.
Moj osobny nazor je ako vzdy v takychto situaciach, nechajte rodenie na zdrave mlade zeny, je to celkovo spolocensky zodpovednejsie riesenie. Aj zdravotne.

[zruseny12]

RNG,neviem ci si pamatas,ako som sa Ta pytala na to,co keby som bola tehotna a napisala som TI ake mam zdr.problemi.Este k tomu mam SYNDR.CHRONICKEJ UNAVY A VELMI NIZKY TLAK.kEBY SOM SI DIETA NECHALA AKE SU RIZIKA,PRE MNA A PRE DIETA?DAKUJEM VOPRED ZA ODPOVED.

alana

RNG -lecitin mas na letaciku pod akym nazvom. Chcem ho kupit kolegyni, ale ja ho tam nevidim. Napis aj pripadne kod.

sariana

prepac, velmi som neporozumela, co si mi napisal. Z ktoreho pripravku efektivnejsie vyuzije moj organizmus horcik?

RNG

Kolko ho prijmes je vzdy len cast toho, kolko elementarneho je tam. Tj cast z 30 mg(pravdepodobne asi 60% z glycinatu a glukonatu, a tak isto zhruba 60% z laktatu(viazany na kyselinu mliecnu)
Oba su vyborne podania.
Slabe absorbcie su z vazieb na hydroxidy, oxidy a karbonaty.
Mladi ludia s dost zaludocnymi kyselinami z nich vedia vytazit aj 20%, starsi casto menej, nez 4% a ostatok sa vyhodi a zbytocne zatazuje ladviny.