Otázky na RNG

neia

to je jasne, o doborom vplyve probiotik nepochybujem, i ked mne sa chvilu zdalo, ze ma z nich bolelo brucho, ale to mohlo byt iba subjektivne. Probiotika su dobre, to suhlasim.

RNG

Neia, kazda bakteria, aj zla tvori latky, ktorymi bojuje o sebazachovu a potlaca ine, aj zle aj uzitocne.A vitamin K vytvaraju rozne bakterie. Viem ,ze probiotika je pomerne nova zalezitost a bude sa v tom poli este dlho vela objavovat, ale uz su dnes statisticke data, ktore podporuju dosadzovanie uzitocnych probiotik, ktore vytlacaju ine bakterie v traviacom trakte a statisticky podstatne zlepsuju zdravie.

neia

no , dovolim si nesuhlasit, ,co sa tyka uzitocnosti E.coli. Nehovorim, ze je dobre,, ked je velmi premnozena, ale je uzitocna> tvori koliciny, ktore su toxicke pre ine zle bakterie a tiez tvori vitaminy, hlavne K. takze urcite nie je dobre ju vyhubit uplne. ale na neziaducich miestach robi zle.ale neviem, mozno je lepsie nemat ako mat...viem len to, co som napisala. Kazdopadne dakujem za radu a nieco z toho skusim, alebo aj vsetko

RNG

Nela, zavolaj do obchodu. Momentqalne viem, ze ho nemaju, prave posielam dalsiu zasielku, prilis neskoro mi oznamili, ze sa prudko mina, hoci predtym nie. Asi ludia dosli na to, aky je to dobry prostriedok.
Ja si uz ani neviem predstavit, co by som robil bez mojho "horkaca" z casu na cas, ked citim, ze na mna nieco lezie alebo mam chorych v blizkosti.
Asi by som bol stale chory ako kedysi v case epidemii....Ja som totiz extremne citlivy na "prechladnutia" .

RNG

Escheria nie je uzitocna, teda ziadna z vyse stoviek roznych odrod. Tak isto salmonela. Takze vybit ich je uzitocne.
Ale kedze su vsade, za chvilu ich dostanes znova a musis dufat, ze nie v prilis velkom mnozstve a nie z tych najnebezpecnejsich odrod(cislovane) lebo tie sposobia tazke ochorenie.
Probiotika ich vytlacaju, tak ze sa nemozu prilis premnozit, inac ich telo musi vyhodit(hnacky)

RNG

Samozrejme sa da kapsula otvorit a vyrobit z nej roztok na vyplach. Ale na escheria koli je extremne ucinny uz aj 6 ppm koncentracia citricidalu(GSE)
vypitim niekolko dni po sebe roztok 30 kvapiek GSE do pol litra vody(ekvivalent 1200 ppm!) mozes cele telo priniest nad 12 ppm a to escheria koli neprezije nech je kdekolvek v tele.
Inac ten isty roztok sa da pouzit aj na vaginalny vyplach, hlavne proti streptokokom, ktore potrebuju vyssie koncentracie, az 60 ppm.
Alebo na preplachnutie ustnych a nosnych dutin, nie do oci!.
Na oci odporucam len koloidnu striebornu vodu.

neia

RNG a daju sa tie probiotika davat aj lokalne na gynekologicke problemy? lebo mam hrozne dlho velky problem so svrbenim a neviem sa toho zbavit a doktorka to ignoruje a toto by mi mohlo pomoct, lebo ked ich uzivam systemovo, tak to nepomaha a ked si to dam lokalne, tak hned zaberie a je to hrozna ulava. mam E.coli, lenze doktorka mi ich nevie vyliecit, lebo je leniva robit kontroly, tak uz ani nechcem vediet ako su rezistentne... nemas este aj nejake ine rady prosim, dakujem