Otázky na RNG

RNG

cearasin, Na odhlienovanie je NAC a oreganovy olej.
NAC je torma aminokyseliny, cysteinu, (N-acetyl cystein).
DIM(diindoilmethane) a I3C(indol 3 carbinol) su protirakovinne vytazky z kapustovin. Na Slovensku predavaju preparat pod menom Indonal s obsahom I3C.
Ludia ho pouzivaju aj ako antiviralny, ale nikde som nevidel klinicke dokazy na antiviralne vlastnosti, preto sa to stranim tvrdit.
Na co ale su dokazy je hormonalna uprava, kde hormonalne zavisle rakoviny su tymto prostriedkom tlmene aj z hormonalnej stranky.

cerasina

RNG pises na hlieny nejake NAC co to je a kde ho zozeniem? myslim hlieny hornych dychacich ciest a dutin.
a este...nepomyslas z usa dovazat DIM-vies o tom nieco blizsie, teda o pripravku na co presne je urceny?

fiona

veronika, ako tvojmu priateľovi zistili že má HPV, aký sa na to robí rozbor u mužov, z krvi alebo nejakým sterom ?

petrape

RNG porad co so sarlachom.syn-skolkar ho vraj ma , vcera sme boli u lekarky, mame aj ATB penicilinoveho radu,... poradis este nieco? bojim sa aby mu to niekde neudrelo, vraj to zvykne, ale neviem kam. a este mam mensie dietatko. ako ho chranit? a ako chranit seba? tiez vzdy vsetko schytam. dik

jawa

asi to bude pravda o homeopatikách , rozprávala som sa s jednou lekárkou ktorá hovorila že z hľadiska fyziky je to nereálne.

veronika

chcem sa opytat mame obaja s partnerom hpv on 18 ja som po operacii a bojim sa ze to od neho spat dostanem je mozne ze to zmizne pri posilneni imunity a mozes mi poradi co si mam kupit som v zahranici a nemam tusenie co si mam pytat v lekarni prosim porad co mozem kombinovat naraz

RNG

Na homeopatiu som sa vyjadril tu na fore uz viackrat.
Je to zastarala nevedecka oblast(200 rokov) zalozena na predpoklade, ze to, co vyvolava podobne symptomy, ako ma choroba je uzitocne pouzivat, ked sa to zriedi mnohokrat mlievnum cukrom. Samozrejme bez dokazov na ludoch, statistike a podobne. riedenia idu az do absurdnosti, napr popularne occilococilum ma zriedenie 30 C, takze je v nom koncentracia povodnych latok 10 na minus 60-tu, tj absolutne nic, je to cista laktoza(mliecny cukor) tak ako kazde ine placebo cuktove pilulky, ktore davaju lekari hypochondrom, ked ti trvaju na tom, ze potrebuju nejaky liek. Teda zodpovedni lekari, lebo je plno takych, ktori s kludom predpisu hociaky liek hocikomu.
Tj ucinok homeopatik je ciste placebo, co pri silnom presveceni pacientov ale casto pracuje.