Otázky na RNG

RNG

Pupava(korene) zvysuje tok zlce, cisti ale neregeneruje.
Ostropestrec mariansky(bodliak) obsahuje silymarin, ktory je castou protokolu dr Berksona.Kolko ho tam je zavisi od sezony, druvhu, zberi atd. Ja sa spolieham na klinicku ucinnost presnych vytazkov. Ale ked chces len tak pit caje, ostropestrec zvysuje tok zlce a pomaha regeneracii.

[zruseny12]

a caj nejaky neexistuje na pecen,lebo ja som citala,ze aj z pupavy listou je dobry caj na pecen,ale tiez mi robili PECENOVE TESTY A VYSLEDOK VYBORNY.jA BY SOM RADSEJ CAJ,LEBO TABLETIEK UZ MAM DOST...

RNG

tak, aj sem to dam
Mariaa, oblicky su len jedna z ciest, kadial telo vyhadzuje toxiny. Druhe je cez treaviaci system(dolezitost vlaknin, enzymov a probiotik) a tiez z pecene tokom zlce.Ine ako cez pluca, hlienu a kozu su relativne minimalne mnozstva.
Ale pecen pre lepsiu funkciu si treba precistit, potom lepsie filtruje, rozklada a vyhadzuje toxiny.
To plati hlavne pre tych, co mali pecen napadnutu, prechodene herpesy, a hlavne Epstein Barr virus(mononukleoza), ale aj ine nakazy.
Ja si pecen pravidelne cistim a regenerujem(ked nezabudnem...) zhruba polovicnou davkou protokolu dr Berksona, lebo ten zaroven ma dobre ucinky na regeneraciu pankreasu a ja som cukrovkar.

[zruseny12]

RNG,ja by som chcela este poprosit,asi pred 2tyzdnami som bola na krv a moc koli oblickam,vysledky som mala ze vraj VYBORNE,ale mne stale oci opuchaju.Tak tomu nechapem.Dakujem.

RNG

Na to sa musis spytat druhych, ja to mam len z druhej ruky na injekcne B-17 rozpustene v DMSO.
A neviem, ci je to do zily, ci do svalu.
Osobne som len za formy potravinovych doplnkov, oralne ,tj. ustne.
Injekcie a infuzie a podobne nechavam pre lekarov.
Nanajvys, aj to opatrne, som par krat odporucil transdermalne dorucenie.

RNG

Aj ked nevieme presne, co sposobuje zapaly, mozeme ich potlacit protizapalovymi(quercitin2x500 mg,, vitamin C 3 gramy,bromelain, 2x600 GDU,, MSM, 2 gramy,, pupalkovy/borakovy olej 3x1 gram,, dumbier, cerstvy- 1 gram, boswelicka kyselina 500 mg, ...).
Artroza znamena poskodenie a materialy na regeneraciu pomozu odstranit poskodenie(zelatina, huspenina, glucosamin, chondroitin, MSM, hyaluronicka kyselina...)
A teplo pomaha hojeniie(zvysena cirkulacia) treba si aspon na noc na to natiahnut nieco teple, aspon zabalit do salu.
Ja som zobral velku hrubu vlnenu ponozku, odstrihol som spic a navliekol na koleno.
Proti bolesti pomaha aj topicky regeneracny krem s obsahom MSM.

RNG

evcca, lubovnik bodkovany netvori serotonin, len mu nedovoli sa reabsorbovat(SSRI=selective serotonin reabsorbtion inhibitor)
Serotonin sa tvori hlavne z L-tryptophanu, ktory sa nachadza v roznych jedlach.
Myslim, ze najvacsia pricina nedostatku setotoninu je alebo dieta chudobna na tieto jedla, alebo slabe travenie(vetry, pala, chudnutie...)Telo premiena L-tryptophan najprv na 5-HTP az potom na 5-HT=serotonin.
Ale v prirode su priamo zdroje 5-HTP, takze sa da do tela pridat priamo 5HTP, z ktoreho telo vyrobi serotonim, prirodzenym sposobom.
Bez potlacania reabsorbcie, tj bez zmien v normalnom chode tela.