Otázky na RNG

majo2906

Ešte by ma zaujímala jedna vec ohľadom pancreatinu.Raz ste písal že nie je taký účinný ako multi-enzyme kvôli tomu, že žalúdočné kyseliny ničia časť enzýmou pancreatinu.Môžte mi to vysvetliť ako to je a ako sa líši účinnosť multi-enzyme a pacreatinu?

detto

ahoj rng chcel by som s tvojej predajne poradiť niečo na detoxikaciu celeho tela nejake pripravky...od alkoholu .čiže pečen krv a tak...ale proste cele telo pil som posledne 2-3 mesiace strasne vela.... a chcem sa spytať na bakteriu streptococus pyogenes či môže byť vyvolana alkoholom a ako je škodliva je to važne? skup A a plus nesseira

majo2906

Dobrý deň...dobré veci ste mi odporučil na cirkuláciu ale myslím, že chladné končatiny mám kvôli zúženiu ciev ako upchaniu, takže skôr by som potreboval niečo na rozšírenie ciev.
Zázvor alebo parika-štiplavá mi ešte viac ochladzujú končatiny ako predtým, ale napr. viem že lopúchový koreň mi otepľuje končatiny, alebo rutín-pohánka, bielkoviny, mandle-že by arginín?Prosím, poradte mi niečo na rozšírenie kapilár.

RNG

OK, tak aspon zacaj brat nieco, co ti postupne zvysi imunitu(selen200 mcg ,zinok50 mg, probiotika, betaglukany 3x400 mg).

atalienka

ďakujem rng, ja mám doma aj homeopatický Anginal sa to volá, len fakt neviem čo môžem a čo nie, ale asi máš pravdu antibiotiká asi nie

janikitka

nie, nebude to v pohode, pisem, ze po chorobe urcite dva-tri tyzdne nemozes byt operovana a ak zatajis, ze si bola pred tyzdnom chora, bude to zle iba pre teba...